Business Development Account Manager

BONARD

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
Q1 2022/prip. dohodou
Od 1 600 EUR/mesiac€1,600 (minimálna mzda počas prvého roku) + bonusy, benefity a 3 ročný rastový prospekt

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

BONARD je popredná medzinárodná spoločnosť v oblasti prieskumu trhu a poradenstva pre dynamický a rastúci sektor alternatívnych nehnuteľností – student housing, co-living, built-to-rent, senior living. Kultúra, atmosféra, prístup a hodnoty spoločnosti BONARD odzrkadľujú starostlivosť, ambície, odhodlanie a dôslednosť, ktoré hľadáme u nášho nového kolegu/kolegyne na pozíciu Business Development Account Managera pre rozvoj nášho, už zabehnutého, Real Estate Business Development oddelenia.

Naša činnosť je globálna a našimi hlavnými klientmi sú najväčšie investičné a penzijné fondy, správcovia aktív, developeri a individuálni investori po celom svete. Poskytujeme nezávyslé, ťažko dostupné dáta a analýzy, ktoré podporujú rozhodnutia našich klientov o investícií ich dostupného kapitálu. Náš špecializovaný obchodný tím so sídlom na Slovensku neustále komunikuje s medzinárodným trhom s cieľom budovať a rozvíjať vzťahy s klientmi na vysokej úrovni.

Pracovná pozícia:
Hľadáme ambiciózneho a cieľavedomého obchodného manažéra/manažérku, ktorý by sa pripojil k nášmu Real Estate Business Development tímu a prevzal zodpovednosť za akvizíciu nových klientov, ako aj za udržiavanie a rozširovanie obchodných aktivít s existujúcimi partnermi.

Zatiaľ čo táto pozícia vyžaduje vysoký stupeň sebestačnosti, vyžaduje si aj úzku spoluprácu s marketingovým oddelením, ktoré sa podieľa na vytváraní nových trhových príležitostí a obchodných projektov, ako aj úzku spoluprácu s naším výskumným oddelením (Research Department) pri návrhu projektových ponúk pre našich kľúčových klientov.

Ideálny kandidát musí disponovať vynikajúcimi komunikačnými a vyjednávacími schopnosťami a zmyslom pre detail, pri počúvaní i hovorení, ako tiež schopnosť jednoducho kontextualizovať a spájať si informácie. Konzistentnosť pri vykonávaní pracovných úloh predisponuje kandidáta k úspešným obchodným aktivitám.

Práca obsahuje denný kontakt s vysoko postavenou klientelou (exekutíva, vrcholový a C-level manažment), cestovanie a stretávanie sa s klientmi a partnermi na konferenciách alebo v ich centrálach vo svetových metropolách (Londýn, Berlín, Paríž, Amsterdam, Miláno, Madrid) si tiež vyžaduje vyzrelý a profesionálny prístup, ako aj túžbu učiť sa a rásť.

Po mnohých rokoch zdokonaľovania nášho obchodného prístupu a starostlivosti o klienta sme hrdí na našu obchodnú filozofiu a prax. Používaním pútavého obsahu, zmysluplných rozhovorov a vzorného poskytovania služieb si budujeme dôveru a rešpekt, ktorých výsledkom sú nie len úspešné obchodné aktivity ale aj trvalé obchodné partnerstvá.

Náplň práce:
• Správa a manažment klientely
  • Udržiavanie, rozvoj a riadenie existujúcich, ako aj nových obchodných príležitostí
  • Vedenie klientských stretnutí
  • Prezentácia produktov a služieb spoločnosti klientom a partnerom prostredníctvom konferenčných hovorov, osobných stretnutí alebo konferencií
  • Zastupovanie spoločnosti na podujatiach, konferenciách a iných zahraničných fórach
  • Pravidelné návštevy klientov vo Európskych metropolách (Spojené kráľovstvo, Nemecko, Francúzsko, Taliansko, Španielsko, Holandsko)
Príprava obchodných návrhov, cenových ponúk, kalkulácií a zmlúv, ako aj návrhov rozpočtov projektov
  • Verejné vystupovanie – poskytovanie online a osobných prezentácií

• Vedenie evidencie údajov a reporting
  • Zodpovednosť za včasné a presné zadávanie informácií do firemného CRM systému
  • Vedenie pravidelnej evidencie predaja
  • Príprava a reportovanie týždenných a mesačných správ o predaji (konverzie, ponuky, ciele, aktivity a pod.)

• Spolupráca a plánovanie
  • Účasť na pravidelných stretnutiach s vedúcim oddelenia Real Estate Business Development
  • Komunikácia a spolupráca s ostatnými manažérmi a príslušnými oddeleniami

  • Skúsenosť s prácou v dynamickom, medzinárodnom prostredí pod vedením skúsených profesionálov
  • Pravidelné medzinárodné pracovné cesty
  • Možnosť vzdelávania a profesného rozvoja
  • Flexibilná pracovná doba s možnosťou home-office
  • Atraktívne odmeňovanie a bonusový system
  • Rôzne firemné teambuildingové akcie

Pre zaradenie do výberového procesu nám pošlite svoj životopis a motivačný list (oba v anglickom jazyku), na základe čoho následne pozveme najvhodnejších kandidátov na osobné pohovory.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Pozícia je vhodná pre kandidátov s vysokoškolským vzdelaním, ideálne v oblasti obchodu a manažmentu.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

2

• Zodpovednosť za vedenie vlastnej agendy
• Motivácia a drive
• Zmysel pre detail
• Cieľavedomý a proaktívny prístup k práci
• Výborné komunikačné a vyjednávacie schopnosti
• Sebestačnosť
• Predchádzajúce skúsenosti s predajom (min 2 roky)
• Predchádzajúce skúsenosti v medzinárodnom prostredí
• Predchádzajúce skúsenosti s vlastným podnikaním (výhodou)

BONARD is an established reputable consultancy in the field of international student sector and real estate student housing segment (ESOMAR member, 14 years market experience). We provide market research and business development to over 100 governments, institutions, investors and diverse group of high ranking companies all over the globe. Our international team (40 pax, 4 offices, 8 nationalities) is highly dynamic and innovative. Our employees are committed to great outcomes and extraordinary results.

Company website: https://bonard.com/
Company video: https://youtu.be/a2_jzZKklns

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Izáková
E-mail: poslať životopis
ID: 4228625  Dátum zverejnenia: 1.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac