Projektový asistent v medzinárodnej firme

BONARD

Miesto práce
Dunajská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 5€/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme mladého a ambiciózneho človeka na pozíciu projektového asistenta do nášho tímu.

Ak si zorganizovaný a zodpovedný mladý človek, ktorý hľadá príležitosť ako spojiť teóriu s praxou, rád sa učíš nové veci, máš cit pre detail, si charakter a chceš sa uchytiť v perspektívnej firme s ambíciou na sebe pracovať a kariérne rásť, radi Ti dáme príležitosť.

Študentom vysokej školy ponúkame unikátnu príležitosť stať sa projektovým asistentom a svojou snahou prispieť k príprave a realizácií zaujímavých projektov v oblasti medzinárodných eventov.

Sme tím 40 mladých profesionálov z rôznych kútov sveta, pracujúcich v oblasti trhového prieskumu, zberu dát a navrhovaní strategických riešení pre vybranú medzinárodnú klientelu. Našimi klientmi sú globálne investičné fondy, vlády, štáty, provincie a medzinárodné asociácie z oblasti cestovného ruchu a nehnuteľností.

Ako medzinárodná firma pôsobíme už 11 rokov s 3 pobočkami v Európe (Rakúsko a Slovensko) a 1 v Číne (Tianjin). Sme pridruženým členom Svetovej organizácie cestovného ruchu (UNWTO) pod OSN ako aj členom Európskej spoločnosti pre výskum názorov a marketing (ESOMAR). Viac o nás sa dozvieš na www.bonard.com.

Ak to chceš to v živote niekam dotiahnuť a veríš, že k úspechu sa nedá dostať skratkami ale poctivou prácou, pošli nám svoje CV a niekoľko slov o sebe.

Súčasťou tvojej agendy budú tieto aktivity:

• Vyhľadávanie, zhromažďovanie a príprava podkladov potrebných pre realizáciu medzinárodných projektov.
• Príprava marketingových materiálov/kampaní (MailChimp, SurveyGizmo)
• Grafické spracovanie katalógov (skúsenosť s Photoshop/InDesign vítaná)
• Práca s internetom, firemnými databázami, konferenčnými katalógmi, atď.
• Práca s databázami údajov a obchodnými profilmi a dohľadávanie informácií ohľadom ubytovania, transférov, cateringových služieb, víz a iné.
• Komunikácia so vzdelávacími inštitúciami za účelom účasti na vzdelávacích konferenciách.

Spoluprácou s nami získaš:
  • Príležitosť sa učiť a kariérne rásť priamo pod dohľadom vrcholového manažmentu.
  • Skúsenosti s prácou v medzinárodnej firme a v interkultúrnom kolektíve.
  • Osvojenie si vedomostí o študijnom cestovnom ruchu a špecifickom realitnom trhu.
  • Príležitosť dlhodobej spolupráce a kariérneho rastu s firmou.
  • Flexibilný pracovný čas - ukážeme ti ako sa dá skĺbiť práca so štúdiom.
  • Možnosť pracovať z domu alebo online.
  • Práca v mladom a inteligentnom kolektíve.
  • Atraktívne pracovné prostredie v moderných priestoroch BOTTOVA 1 na Striebornom námestí (biela budova oproti Slovenke).

Informácie o výberovom konaní

Pozícia je vhodná pre študentov VŠ.

Pre zaradenie do výberového procesu nám, prosím, pošli tvoje CV v anglickom jazyku a stručný e-mail prečo sa považuješ za vhodného kandidáta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • Znalosť anglického jazyka na stredne pokročilej úrovni slovom aj písmom; znalosť iných jazykov je výhodou.
  • Zdravá ctižiadostivosť; chuť učiť sa a kariérne rásť.
  • Organizovanosť a zmysel pre poriadok.
  • Zmysel pre zodpovednosť a cit pre detaily.
  • Efektívna komunikácia a prirodzený rešpekt.
  • Schopnosť sebareflexie a chuť na sebe pracovať a zlepšovať sa.
  • Flexibilita a schopnosť plánovať.

BONARD is an established reputable consultancy in the field of international student sector and real estate student housing segment (ESOMAR member, 14 years market experience). We provide market research and business development to over 100 governments, institutions, investors and diverse group of high ranking companies all over the globe. Our international team (40 pax, 4 offices, 8 nationalities) is highly dynamic and innovative. Our employees are committed to great outcomes and extraordinary results.

Company website: https://bonard.com/
Company video: https://youtu.be/a2_jzZKklns

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Izáková
E-mail: poslať životopis
ID: 3669857  Dátum zverejnenia: 16.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 5€/hod