Research analytik (oblasť realitného trhu)

BONARD

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
Podľa dohody
Od €1,300 (brutto/mesiac) > Prípadne viac, závisiac od skúseností pri nástupe resp. neskôr (mzda vždy nad trhovým priemerom) + benefity (viď nižšie)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

O SPOLOČNOSTI:

BONARD je medzinárodne uznávaná spoločnosť venujúca sa researchu, špecializujúca sa na poskytovanie nezávislého prieskumu trhu v oblasti medzinárodného vzdelávania a študentského ubytovania.

Náš súhrnný pohľad a dáta pomáhajú medzinárodným vládnym orgánom, asociáciám, vzdelávacím inštitúciám, investičným fondom a bankám identifikovať možnosti trhu, formulovať stratégie a rozhodnutia súvisiace s investovaním.

Sme členom UNWTO, máme pobočky v Európe a Ázií a klientelu z USA, Kanady, Veľkej Británie, Írska, Španielska, Francúzska, Nemecka, Číny, Austrálie, Nového Zélandu.

Presvedčte sa (video o spoločnosti): https://youtu.be/a2_jzZKklns

POZÍCIA:

Agenda môže zahŕňať niektoré z nasledovných činností:

  • Plánovanie projektu
  • Dizajnovanie prieskumov
  • Manažovanie zberu dát
  • Analýza a interpretovanie dát
  • Tvorba dátových hárkov, grafov a reportov
  • Manažovanie copywriterov a korektorov
  • Prezentovanie dát na meetingoch, webinároch, seminároch
  • Manažovanie komunikácie a vzťahu s klientom

  • Konkurenčný plat researchera
  • Atraktívna a úprimná štruktúra odmeňovania
  • Bohatý a premyslený program tímových a individuálnych benefitov
  • Medzinárodné cesty po Európe ale aj do zámoria
  • Významné research projekty
  • Súčasť skvelého tímu
  • Flexibilná pracovná doba
  • Home office 1x do týždňa
  • Finančný príspevok na profesný rozvoj (napríklad na jazykové kurzy)
  • Líder na trhu a moderná spoločnosť
  • Atraktívne pracovné prostredie
  • Relokačný balíček (ak je potrebné presťahovanie)

Informácie o výberovom konaní

Zašlite nám prosím:
  • CV
  • Motivačný list

Vhodné žiadosti budú posúdené a kandidáti kontaktovaní v čo najkratšom čase.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vysokoškolské vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

  • Skúsenosť s dizajnovaním prieskumu
  • Realizácia research projektu/projektov v minulosti
  • Samostatnosť a zorganizovanosť
  • Zmysel pre detail a dôkladnosť
  • Odhodlanie a zmysel pre povinnosť
  • Orientácia na výsledok
  • Zmysel pre humor a tímový duch (nie sme roboti)!

BONARD is an established reputable consultancy in the field of international student sector and real estate student housing segment (ESOMAR member, 14 years market experience). We provide market research and business development to over 100 governments, institutions, investors and diverse group of high ranking companies all over the globe. Our international team (40 pax, 4 offices, 8 nationalities) is highly dynamic and innovative. Our employees are committed to great outcomes and extraordinary results.

Company website: https://bonard.com/
Company video: https://youtu.be/a2_jzZKklns

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 3615484  Dátum zverejnenia: 10.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od €1,300 (brutto/mesiac) > Prípadne viac, závisiac od skúseností pri nástupe resp. neskôr (mzda vždy nad trhovým priemerom) + benefity (viď nižšie)