Obsluha/pokladník do prevádzky Bombay Express Nivy

Bombay Express Bratislava, s. r. o.

Miesto práce
Nivy, Mlynské nivy, Ružinov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Moderná reštaurácia Bombay Express hľadá novú posilu na novo-vybudovanú prevádzku v obchodom centre Nivy, pozícia pokladník/obsluha. Bombay express je miesto, kde zažijete exotickú cestu celou indickou kuchyňou s autentickými chuťami. Ochutnáte poctivé, zaujímavé, rýchle jedlá za prijateľnú cenu.
Práca je pohodová a nenáročná, zložená z obsluhy zákazníkov, práce s pokladňou a údržbou priestoru. Prax je vítaná, ale nie je podmienkou, radi nového kolegu zaučíme. Pracovná doba je na dlhý a krátky týždeň od 9:00 do 21:00.

Tvoje zodpovednosti:

- práca s pokladňou
- obsluha zákazníkov
- práca s hotovosťou
- pomocné práce pri príprave jedál
- upratovacie práce
- dodržiavanie hygienických a firemných štandardov

Čo ti ponúkame?
* celá odmena na páske (1100€ netto)
* pohodová práca bez stresu v stabilnej sieti prevádzok
* strava počas celého dňa v hodnote viac ako 200€/mesiac zadarmo a ďalšie zľavy na potraviny
* možná rotácia v rámci obchodnej siete
* skvelý tím (aj medzinárodný)
* možnosť nadčasov s extra ohodnotením

V prípade záujmu nám zašli svoj životopis na e-mail: [email protected]

Zaslaním životopisu zároveň dávaš súhlas so spracovaním svojich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 428/2002 Z.z o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Gastronomia, Restauracie, Rychle obcerstvenie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo očakávame?
- pracovitosť
- samostatnosť
- zodpovedný prístup
- spoľahlivosť
- vzťah k zákazníkom
- vzťah k jedlu

Bombay Express je medzinarodna skupina restauracnych konceptov so zameranim na indicku kuchynu. Prvé prevádzky boli zalozene uz pred dekadou v Prave, nasledne sa sfera podnikania rozsirila do Holandska a v Rakuska. Zaciatkom maja 2022 otvorila svoju prvu prevadzku aj v bratislavskom Aupraku a v pribehu marca 2024 planujeme otvorit novu prevadzku na Nivách. Nasa originalna koncepcia sa snazi priblizit zakaznikom jedinecne a autenticke chute a vone indickych jedal a napojov. Aj preto sme spoľahlivým zamestnávateľom s osobným prístupom a možnosťou profesionálneho rastu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Marek Janosik
Tel.: +421948656121
E-mail: poslať životopis
ID: 4761225  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac