Reagujte bez životopisu

Hlavný čašník, čašníčka

BOMADA, s. r. o.

Miesto práce
Svätý Jur
Termín nástupu
ASAP
Od 900 EUR/mesiacMzda sa skladá z fixnej zložky (900 €) a ďalšej variabilnej odmeňovacej časti, ktorá je zamestnancovi priznaná na základe dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyhlásili sme vojnu smädným hrdlám a prázdnym bruchám, lenže bez Teba to nezvládneme! Potrebujeme skúsených bojovníkov na pozícii čašník ostreľovač!

V našom výcvikovom kempe Ťa naučíme všetko potrebné, aby si zvládol aj tie najťažšie boje za spokojnosť zákazníka!

Od Teba očakávame hlavne ochotu bojovať za dobré meno nášho spoločného projektu, aby sme sa na Teba vedeli spoľahnúť tak, ako sa môžeš Ty spoľahnúť na nás. Nemusíš byť super senior v obore, ale pokojne buď super, alebo senior. Hlavne však buď pozitívne naladený tímový hráč, ktorý nehľadá dôvody, ale spôsoby.

prevádzka v historickej budove
príjemný a dynamický kolektív
školenia /možnosť rásť a posúvať sa dopredu/
profesionálny rozvoj
dohodnutá odmena je v plnej výške priznaná na zmluve
motivačné odmeňovanie na základe dosiahnutých tržieb

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Za všetky zaslané životopisy vopred ďakujeme.

Podrobnejšie informácie o spracúvaní Vašich osobných údajov sú dostupné TU: https://www.kronejur.sk/vyhlasenie-o-spracuvani-osobnych-udajov/

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastrosegment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

-anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (výhodou)
- znalosť iného svetového jazyka (výhodou)
- ochota učiť sa a pracovať
- silná orientácia na zákazníka
- prívetivé a ochotné správanie, príjemné vystupovanie
- zmysel pre poriadok a precíznosť
- zodpovednosť
- hmotná zodpovednosť za tržbu

Krone je moderná gastro a ubytovacia prevádzka s jedinečným konceptom v historickom jadre Svätého Jura. Sídli v zrekonštruovanom meštianskom dome, ktorý ponúka viacero zaujímavých priestorov na všestranné využitie.
ID: 3620042  Dátum zverejnenia: 25.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac