Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Jazdite Bolt taxi v Poprade - skvelé zárobky - 3000€ štartovací bonus + kompenzácia nákladov

Bolt Services SK s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 - 15 EUR/hod.Výška zárobkov závisí na vašej aktivite. Môžete jazdiť a zarábať tak často ako chcete. My vám zabezpečíme dostatok objednávok.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete zarábať šoférovaním a jazdením v Poprade? Ponúkame Vám absolútnu časovú flexibilitu a skvelé zárobky. Chcete jazdiť iba niekoľko hodín denne alebo len cez víkend? Buďte sami pánom svojho času a zarábajte ľahko!

Na začiatku Vám navyše poskytneme plnú asistenciu s registráciou na našej platforme, začať s jazdením a zarábaním tak bude veľmi jednoduché. Registrujte si termín online / osobného informačného stretnutia na tomto odkaze: https://bit.ly/BoltSK

Dozviete všetky detaily a zodpovieme všetky Vaše dotazy. Informačné stretnutia sú nezáväzné.

Informácie sa môžete dozvedieť bez čakania v tejto online prezentácii https://bit.ly/BoltSlovensko

Zaregistrujte sa nezáväzne a zdarma kliknutím na Poslať spoločnosti životopis.

3000€ štartovací bonus.
Kompenzácia nákladov na taxi dokumenty 100€.
Psychotesty ZDARMA vo Vašom meste (potrebné k získaniu preukazu vodiča)

Náklady potrebné k taxi Vám preplatíme ihneď po registrácii bez ďalších podmienok. Nič teda neriskujete, aj keby ste sa neskôr rozhodli prestať jazdiť.

Absolútnua časovú flexibilita!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Bolt je jedným z najrýchlejšie rastúcich start-upov na svete s viac ako 150 miliónmi spokojných zákazníkov v 45+ krajinách. Spoločne tvoríme budúcnosť prepravy - aplikáciu slúžiacu ako na privolanie odvozu, tak na objednávku jedla v jednom a dalšie. A to všetko takým spôsobom, ktorý teší všetkých z nás - rýchlo, výhodne a dostupne pre každého.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4355050  Dátum zverejnenia: 15.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 EUR/hod.