Operations Specialist pro Bolt v Praze

Bolt Services SK s.r.o.

Místo práce
Pernerova 35, Karlín, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
2021-08-01
Mzdové podmínky (brutto)
37 000 - 39 000 Kč/měsícZaměstnanecký opční program

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Bolt je přední evropská přepravní platforma, jejímž cílem je zajistit, aby doprava ve městech byla ještě dostupnější, pohodlnější a udržitelnější. Bolt má více než 50 milionů uživatelů ve více než 40 zemích v Evropě a Africe. V současné chvíli nabízí jak přepravu auty (ride-hailing, car-sharing), tak řešení z oblasti mikromobility (elektrické koloběžky a kola) a rovněž dovoz jídla nebo doručování balíčků. Společnost se v ekologickém programu nazvaném Green Plan zavázala k úplné kompenzaci emisí vzniklých při přepravě skrze aplikaci Bolt v Evropě, což přispívá ke snížení dopadu podnikání společnosti na životní prostředí.

Teď hledáme energické Operations Specialisty, kteří se připojí do našeho týmu a zajistí našim uživatelům v České republice a na Slovensku tu nejlepší zkušenost z každé Bolt jízdy. Preferujeme parťáky, kteří mají dokončenou vysokou školu, případně pouze dopisují diplomku, a budou mít tak čas chodit na full time.

Hledáme jednoho česky mluvícího a jednoho slovensky mluvícího kolegu

Zaměstnanecké výhody, benefity

-Motivující plat
-Zaměstnanecký opční program
-Příležitost pracovat pro jeden z nejrychleji rostoucích startupů měnící dopravní průmysl po celém světě
-Žádné korporátní manýry. Chceme se prací bavit a to stejné čekáme od tebe!
-Možnost spolupracovat s naším super motivovaným a talentovaným mladým týmem
-Bolt jízdy zdarma :)

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Chceme abys měl/a:

-Skvělé komunikační dovednosti
-Analytický mindset a uměl/a rozhodnutí podložit daty (excel skills jsou plus)
-Spoustu energie a nezastavil/a se po 20 problémech denně
-Výbornou psanou i mluvenou slovenštinu a angličtinu
-Chuť společně s námi měnit způsob, jakým se lidí pohybují -po městech a neustále náš projekt svými nápady posouvat dopředu
-Smysl pro humor :)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Bolt je jedným z najrýchlejšie rastúcich dopravne technologických start-upov na svete s viac ako 25 miliónmi spokojných zákazníkov v 30+ krajinách. Spoločne tvoríme budúcnosť prepravy - aplikáciu slúžiacu ako na privolanie odvozu, tak na objednávku jedla v jednom. A to všetko takým spôsobom, ktorý teší všetkých z nás - rýchlo, výhodne a dostupne pre každého.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4125924  Dátum zverejnenia: 20.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 37 000 Kč/měsíc