Junior právnik/právnička

BOĽOŠ & PARTNERS s.r.o.

Miesto práce
Horná 23, Banská Bystrica
Termín nástupu
01.08.2018
Základná zložka mzdy je 750 EUR brutto ale v závislosti od skúsenosti kandidáta ponúkame k odmene aj adekvátnu variabilnú zložku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tím advokátskej a správcovskej kancelárie hľadá medzi seba nového kolegu – junior právnika/právničku, ktorý/á bude zastrešovať následné činnosti spojené s právomocami a zodpovednosťami: čiastkové právne poradenstvo a iné právne služby v rámci pridelenej právnej a správcovskej agendy (vítaná znalosť najmä, nie však výlučne z odvetvia obchodného práva); zastupovanie klienta v súdnych a správnych konaniach; vypracovanie dokumentov spojených s právnymi a procesnými úkonmi pod vedením skúseného senior právnika; schopnosť timemanažmentu a prioritizácie úloh a dodržiavanie deadlinov; požadovaná právna prax a znalosť insolvenčného práva vítaná (zákon č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii a o zmene a doplnení niektorých zákonov v aktuálnom znení). Náš nový kolega/kolegyňa budú pracovať v profesionálnom, no zároveň príjemnom prostredí v centre mesta Banskej Bystrice. Pracovná doba je od 8:00 do 17:00 s hodinovou prestávkou na obed. Od našej novej kolegyne/kolegu očakávame skúsenosti so štandardnou právno-administratívnou agendou, prácou s dokumentmi, prácou s počítačovými aplikáciami a emailovou a telefonickou komunikáciou. Nakoľko má činnosť našej kancelárie presah aj do zahraničia, základné komunikačné zručnosti v anglickom jazyku považujeme za nevyhnutnosť. Ponúkaná základná mzda predstavuje 750 EUR brutto ale v závislosti od skúsenosti záujemkyne/záujemcu ponúkame k odmene aj adekvátnu variabilnú zložku.

- práca v kamarátskom kolektíve
- odborné vzdelávanie a účasť na konferenciách, seminároch, školeniach
- parkovacie miesto v mieste práce
- príspevok na stravu nad rámec zákona

Uchádzači, ktorí budú spĺňať podmienky, budú pozvaní na osobný rozhovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo, obchod, administratíva

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť prispôsobiť sa ad hoc situáciam
- cit pre time management a organizovanosť
- komunikatívnosť, proaktívne myslenie a časová flexibilita

Advokátska kancelária BOĽOŠ & PARTNERS s.r.o. poskytuje komplexné právne služby na slovenskom trhu už viac ako 10 rokov.
Profesionálnym pro-klientským prístupom a komplexnými riešeniami na kľúč rozvíjame našu reputáciu uznávaných špecialistov. Naším cieľom je byť celoštátne najvyhľadávanejším právnym centrom s jedinečným konceptom poskytovania komplexného spektra služieb.
Zdieľame súbor hodnôt a dbáme na firemnú kultúru, ktorá sa odráža v našom prístupe ku klientom, kolegom a spoločnosti.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3441601  Dátum zverejnenia: 6.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná zložka mzdy je 750 EUR brutto ale v závislosti od skúsenosti kandidáta ponúkame k odmene aj adekvátnu variabilnú zložku.