Wellness asistentka, Wellness asistent

BOKADA, a.s.

Miesto práce
Dunajská Streda
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
620 EUR/mesiacVariabilná zložka mzdy do výšky 150,- EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- telefonické a mailové prijímanie rezervácii od hostí
- privítanie hostí, predstavenie služieb wellnessu
- starostlivosť a obsluha hostí počas ich pobytu vo wellnesse
- príprava časového harmonogramu rezervovaných procedúr
- komunikácia s masérmi, terapeutmi
- dohliadanie a kontrola čistoty priestorov, vôd a sáun
- vizuálna kontrola technického stavu zariadení
- pravidelná realizácia úkonov súvisiacich s kvalitou vody v bazénoch
- realizácia platieb za poskytnuté služby a konzumáciu
- administratívne úkony,
- dielčie práce podľa zadania nadriadeného

- krásne a príjemné pracovné prostredie
- možnosť školení a ďalšieho odborného rastu
- možnosť krátkodobého služobného ubytovania

Všetkým kandidátom vopred ďakujeme za prejavený záujem. Z kapacitných dôvodov však budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov spĺňajúcich požadované kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné a profesionálne vystupovanie
- komunikatívnosť
- precíznosť a flexibilita
- znalosť anglického jazyka podmienkou

Amade Château je 5***** štýlový hotel, ktorý dýcha históriou starobylého rodu Amadeovcov a zároveň ponúka dokonalý luxus modernej doby. Doprajte si oddych v privátnej a domáckej atmosfére boutique hotela a svoje telo nechajte zrelaxovať v pravých tureckých kúpeľoch, ktoré sú jeho súčasťou. Vaše zmysly rozmazná kulinárske umenie nášho šéfkuchára v reštaurácii Pompadour a rafinované delikatesy ponúkané v cukrárni v štýle de Gournay.

Hotel má výnimočnú polohu. Nachádza sa na pokojnom a malebnom Žitnom ostrove a predsa neďaleko od hlavného mesta Bratislava. Žitný ostrov predstavuje najväčší suchozemský ostrov v Európe, chránenú vodohospodársku oblasť stredoeurópskeho významu s početnými termálnymi prameňmi a je jednou z najúrodnejších častí Slovenska.

Hotel Amade Château má k dispozícii 30 luxusných izieb, z toho 10 individuálnych apartmánov. Každá izba sa vyznačuje originálnym dizajnom. Izby sú dekorované tapetami s ručne maľovanými motívmi, ručne tkanými prikrývkami na postele a rôznymi umeleckými kováčskymi doplnkami. Všetky použité materiály sa vyznačujú vysokou kvalitou, dobrým vkusom a navzájom sa dopĺňajú tak, aby vytvárali harmonické a útulné prostredie. Hotel má k dispozícii aj 1 bezbariérovú 2-lôžkovú izbu.
www.hotelamade.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2550919  Dátum zverejnenia: 2.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 620 EUR/mesiac