Medicínsky reprezentant

BOIRON SK, s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
od 01.08.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PRAVIDELNÉ NÁVŠTEVY S CIEĽOM:
- reprezentovať/ambasádor spoločnosti, jej produktov, liekov, lekárskych štúdii v zdravotníckym pracovníkom v regione ( Žilina, Martin, Pov.Bystrica, Ilava, Partizánske, Topoľčany, Prievidza, Púchov, Bán. n Bebr., Bytča, Kysucké N/M, Turč. Teplice)
- zodpovedať za plnenie plánu tržieb a zvyšovanie podielov na trhu,
- realizovať transferové objednávky, poskytovanie konzultácií a poradenstva v oblasti klinickej homeopatie,
- budovať dlhodobé vzťahy, monitorovanie aktivity konkurentov
- pripravovať, realizovať a aktívne sa účastniť na vzdelávacích podujatiach lekárov a lekárnikov
pravidelne servisovať zákazníkov + aktívna akvizícia lekární a lekárov ( PED, GP, GYN, iných)
- plánovať denné aktivity, návštevy a pravidelne reportovať v CRM systéme
- zabezpečiť zviditeľnenie značky v lekárňach, ordináciách lekárov a čakárňach (plagáty, POSM, brožúry, ...)

Atraktívna práca pre medzinárodnú spoločnosť
Flexibilný pracovný čas, možnosť sebarealizácie
Možnosť profesionálneho rastu
Motivačné finančné ohodnotenie podľa výkonu
Notebook, I-Pad, mobilný telefón
Služobný automobil - Toyota Auris (aj na súkromné účely)
Atraktívne zamestnanecké benefity.

Hľadáme do tímu skúseného farmaceutického-medicínskeho reprezentanta s pozitívnym prístupom a silnou prozákazníckou orientáciou pre predaj a podporu edukácie v rámci odbornej verejnosti, lekárov a farmaceutov.

Upozornenie: Záujemcovia bez skúseností na pozícii farma/med. reprezentanta nebudú zaradení do výberového konania.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2020 (ostáva ešte 27 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Výhodou je medicínske, prírodovedecké alebo farmaceutické vzdelanie!

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Podmienkou je skúsenosť na pozícii reprezentanta v predaji, obchode vo farmaceutickom a medicínskom prostredí.
- silná samostatná osobnosť s výbornými komunikačnými a prezentačnými zručnosťami
- pozitívny vzťah ku homeopatickým liekom a klinickej homeopatii
- vybudované vzťahy v regióne
- cieľavedomosť a seba motivácia
- vytrvalosť, entuziazmus, samovzdelávanie
- pozitívne prístup a zmysel pre humor
- tímový hráč

BOIRON SK, s.r.o. zabezpečuje na Slovensku registráciu, dovoz, distribúciu a obchodno-marketingovú propagáciu humánnych homeopatických liekov laboratórií BOIRON. V spolupráci so zdravotníckou odbornou verejnosťou slúžime pacientom v ich snahe o udržanie alebo navrátenia zdravia pomocou registrovaných účinných a bezpečných voľno predajných liekov, výživových doplnkov a kozmetiky, vyvíjaných a vyrábaných výlučne z vysoko kvalitných prírodných ingrediencií a pod prísnym GDP dohľadom a v súlade s platnou legislatívou.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Lamačská cesta 3/A
841 01 Bratislava

Kontakt

ID: 3605237  Dátum zverejnenia: 23.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac