Medicínsky / Farmaceutický reprezentant

BOIRON SK, s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP Marec-Apríl 2023
Od 1 600 EUR/mesiacVýška mzdy podľa preukázaných skúseností. Plus extra Bonus každé 4 mesiace podľa výsledkov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

NA ČOM BUDETE PRACOVAŤ:
- Po dôkladnom zaškolení sa budete podieľať na plnení obchodných a marketingových cieľov,
- Prezentovať, vzdelávať, predávať voľnopredajné lieky, výživové doplnky a kozmetiku,
- Regionálny ambasádor pre: Bratislava a Bratislavský kraj
- Poskytovať pravidelné poradenstvo lekárňam a lekárom, mini semináre.
- Rozvíjať a nadväzovať nové vzťahy s lekárňami a lekármi.
- Aktívne poskytovanie poradenstva stávajúcim, a akvizícia nových lekární a lekárov ( PED, GP, GYN, DER),
- Plánovať aktivity, návštevy a pravidelne reportovať v CRM systéme,
- Zabezpečiť zviditeľnenie značky v lekárňach, u lekárov
(POSM, brožúry, edukačné materiály)-
- Samo vzdelávanie a produktová znalosť

ČO VÁM VIEME PONÚKNUŤ:
Príjemné a stabilné pracovné prostredie,
Veľmi dobré finančné ohodnotenie a bonusy
Flexibilný pracovný čas, Extra +5 dní dovolenky nad rámec ZP
Možnosť profesionálneho rastu
Notebook, I-Pad, mobilný telefón
Služobný automobil (aj pre súkromné účely)

Hľadáme do tímu skúseného farmaceutického-medicínskeho reprezentanta s pozitívnym prístupom a silnou prozákazníckou orientáciou pre predaj a podporu edukácie v rámci odbornej verejnosti, lekárov a farmaceutov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Výhodou je medicínske, prírodovedecké alebo farmaceutické vzdelanie! Nie je však podmienkou.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Farmaceutický/Medicínsky reprezentant

Počet rokov praxe

2

HODÍTE SA K NÁM, POKIAĽ MÁTE:
- Znalosť daného regiónu,
- Samostatnosť, rozhodnosť, orientácia na výsledok, organizačné schopnosti
- Chuť sa vzdelávať a rozvíjať,
- Bydlisko v regióne
- Príjemné, profesionálne vystupovanie,
- Zručnosť v komunikácii a prezentácii,
- Pozitívny prístup a zmysel pre humor

BOIRON SK, s.r.o. patrí do skupiny Laboratoire Boiron, francúzskej rodinnej medzinárodnej spoločnosti. Zabezpečujeme registráciu, dovoz, distribúciu, vzdelávanie a obchodno-marketingovú propagáciu voľnopredajných liekov, výživových doplnkov, farmaceutickej kozmetiky, zdravotníckych prostriedkov v rámci Slovenska. V spolupráci so zdravotníckou odbornou verejnosťou poskytujeme lekárom, lekárňam a pacientom možnosť výberu šetrnej a bezpečnej liečby prostredníctvom prírodných, registrovaných homeopatických liekov a ďalších účinných, efektívnych a bezpečných prípravkov a zdravotných riešení v rámci integrovanej medicíny. Inovujeme, vyvíjame a vyrábame výlučne z vysoko kvalitných prírodných ingrediencií a pod prísnym dohľadom a v súlade s platnou legislatívou.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3605237  Dátum zverejnenia: 25.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac