Stavebný technik

Boint spol. s r.o.

Miesto práce
Rumunsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Česká materská spoločnosť Boint spol. s r.o., s pobočkou v Rumunsku, hľadá do svojho tímu stavebného technika pre Rumunskú republiku. Náplňou práce je koordinácia stavebných činností a dodávateľov spoločnosti, komunikácia s investormi, zodpovednosť za plynulý chod prác a pod. Životopis s aktuálnou fotografiou a stručným prehľadom doterajších skúseností prosím posielajte na [email protected] Ďakujeme.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1 500€ + štvrťročný bonus + kariérny rast

1500€ základná odmena za práce, príplatky za precestované km, štvrťročný bonus vo forme odmien, práca v stabilnej a rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti. Možnosť kariérneho rastu.

Informácie o výberovom konaní

-viac na osobnom pohovore
-životopis s prosím zaslať mailom

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2019 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Rumunský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

-praktické skúsenosti v stavebníctve – hlavne interiér / našou hlavnou činnosťou sú stavebné úpravy obchodných jednotiek – predajne /
-orientácia v projektovej dokumentácii stavieb
-flexibilita – ochota cestovať Slovensko,Česko, Rumunsko
-spoľahlivosť
-zodpovednosť
-samostatnosť
-komunikatívnosť
-organizačné schopnosti
-dlhodobá spolupráca

Stavebná firma s českou materskou spoločnosťou.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Podolie 257
916 22 Podolie

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Eva Némethová
Tel.: +421911729577
E-mail: poslať životopis
ID: 3525556   Dátum zverejnenia: 15.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1 500€ + štvrťročný bonus + kariérny rast