Vedúci programátorského teamu (Bohemia Interactive - Bratislava)

BOHEMIA INTERACTIVE s.r.o.

Palárikova 27, 811 04 Bratislava, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- plánovanie a kontrolovanie úloh
- kontrolovanie kvality technickej realizácie
- komunikácia s ďalšími vývojovými oddeleniami
- hľadanie vhodných algoritmov a vývoj nových technológií

- práca na unikátnych projektoch s medzinárodným dosahom
- práca s najmodernejšou technológiou
- možnosti odborného rozvoja aj jazykového vzdelávania
- práca vo výnimočnom tíme so špičkovými odborníkmi
- kvalitná káva bez obmedzenia
- ovocie na pracovisku
- teambuilding v rámci teamu (laser tag, zorbing, grilovačky, paintball)
- relaxačná miestnosť s karambol biliardom a hracími konzolami
- STEAM kľúč na všetky hry Bohemia Interactive

Informácie o výberovom konaní

- výkon práce je v Bratislave, nie v Prahe

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

C++ - Pokročilý

- hlboká znalosť programovania v C++ a všetkých jeho vlastností
- skúsenosti s objektovým programovaním
- technická znalosť anglického jazyka
- schopnosť práce v tíme
- radosť z komunikácie s ľuďmi
- skúsenosti s vývojom hier sú výhodou

With almost 20 years in the video games business, and successful gaming franchises Arma and DayZ in our portfolio, we're starting to build new gaming brands for players all around the world. The next step: the Survivor GameZ, one of the original Battle Royale mods that helped kick-start the live streaming craze way before DayZ Standalone or PUBG were a thing. You'll have the opportunity to shape the brand of the GameZ directly with its dev team and bring it to a new life on the DayZ platform.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2812884  Dátum zverejnenia: 15.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou