Špecialista zákazníckeho centra

Bohemia Energy

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
900 - 1 050 EUR/měsíc900 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Spoločnosť Slovakia Energy je súčasťou skupiny Bohemia Energy, ktorá patrí medzi najväčších dodávateľov energií na českom a slovenskom trhu. Na Slovensku máme cez 275 000 verných zákazníkov, vďaka ktorým sme najväčším nezávislým dodávateľom.

Do nášho zákazníckeho centra v Bratislave hľadáme nového kolegu/kolegyňu, ktorý/á nám pomôže so servisom pre klientov. Budete vybavovať zákaznícke požiadavky, s ktorými sa naši klienti obracajú na pobočku – osobne, poštou alebo elektronicky.

Čo bude náplňou vašej práce?

  • Osobne komunikovať s našimi klientmi na jedinej pobočke na Slovensku a vybavovať ich požiadavky - zmeny záloh, zmeny kontaktných údajov, prepisy odberných miest a ďalšie.
  • Vybavovať písomné požiadavky našich klientov, ktoré nám pošlú emailom, poštou alebo cez webovú kanceláriu.
  • Zadávať dáta do interného systému.
  • Podieľať sa na zaistení prevádzky zákazníckeho centra.

Ako si vás predstavujeme?

  • Ste empatický a dokážete ústretovo komunikovať.
  • Dôležitá je dôkladnosť, reprezentatívny vzhľad i správanie.
  • Dokážete zvládať stresové situácie, ktoré sa pri starostlivosti o klientov občas vyskytujú.
  • Predchádzajúce skúsenosti z energetiky nie sú podmienkou.

A čo Vám za Vašu prácu ponúkame?

  • Pestrú prácu na hlavný pracovný pomer.
  • Pracovať budete v skupine firiem s pohodovými vzťahmi.
  • Dostanete stravné lístky v hodnote 4 EUR na deň, ktoré hradí v plnej výške zamestnávateľ.
  • Ušetríte za elektrinu a plyn – vďaka zamestnaneckému cenníku pre Vás a ďalšie 3 odberné miesta.
  • Šikovní kolegovia majú možnosť kariérneho rastu.
  • Užijete si firemné akcie – napríklad hudobný festival alebo vianočný večierok.
  • Pracovisko s výbornou dostupnosťou

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 3820137  Dátum zverejnenia: 27.11.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 050 EUR/měsíc900 EUR/měsíc