Řidič mezinárodní kamionové dopravy

BOHEMIA CAMION/CZ s.r.o.

Místo práce
Brno, Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, internship, stáž

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost Bohemia Camion CZ hledá nové kolegy na pozici řidiče mezinárodní kamionové dopravy.
Na mezinárodním trhu působíme již 23 let. Náš vozový park se skládá výhradně z tahačů Volvo, MAN a Scania.

Náplň práce

Pravidelná přeprava na trase Česká republika – Slovensko – Dánsko a zpět

Nebo Česká republika – Rakousko a zpět

Přeprava probíhá v rámci pracovního týdne pondělí – pátek/víkend volný

Platové ohodnocení: 35 000,- a více dle odvedené práce

Zaměstnanecké výhody a benefity

Příspěvek na penzijní připojištění až 2 500,- Kč měsíčně

Volné víkendy a individuální přístup

Moderní kamiony Volvo, MAN a Scania

Povinné diety navyšujeme našim řidičům o 40%

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás!

Stanislav Jeřábek

Tel.: 602 791 785

Bohemia Camion CZ

Drážní 9, Brno-Slatina

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 3238137  Dátum zverejnenia: 9.11.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.