Zdravotní sestra

Bohemia Bayern Pflege

Miesto práce
Deutschland
Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práce v nemocnicích, domovech pro seniory, rehabilitační kliniky nebo privátní péče v okolí Norimberka cca 20-30km, nebo okolí Regensburgu a menší krajská městečka

Co od Vás požadujeme?

ukončené vzdělání jako všeobecná zdravotní sestra, čistý trestní rejstřík, základní znalost německého jazyka
úroveň německého jazyka předurčí Vaše zařazení
musíte být:
dostatečně motivovaní, mít jasný cíl, proč chcete takovou změnu učinit / chcete si vydělat na auto, byt, hypotéku../
trpělivý, empatický
chuť se dál vzdělávat v jazyce i oboru
odolný vůči stresu
Práce je zprostředkována u přímého zaměstnavatele, nebude zaměstnanci žádné agentury.

1/ práce na intensivní péči v nemocnici pro uchazeče s úrovní německého jazyka B2

/Plat od 2200-2600 Euro/ čistého/ měsíčně/ 5 volných pozic

2/ péče doma o jednoho/ fyzicky, mentálně nebo v kombinaci/ postiženého klienta /12 hodninové služby/ pro uchazeče s úrovní německého jazyka B1

/Plat od 1900-2300/ čistého/ měsíčně/ 4 volné pozice

3/ Práce v domově pro seniory, pro uchazeče s úrovní německého jazyka A1,A2

/Plat od 1900-2200/ čistého měsíčně/ 6 volných pozic

Váš zaměstnavatel poskytuje ubytování /cca 200-400 Euro/měsíčně/

Naše společnost Bohemia Bayern Pflege s Vámi vyřídí následující záležitosti:

1/ pomoc při získání uznání Vašeho vzdělání / Berufsanerkennug als Krankenschwester /

2/ přihlášení na zdravotní pojišťovně

3/ zřízení bankovního konta

4/ pojištění, pokud by jste někomu způsobili nějakou škodu/Haftpflichtversicherung /

5/ přihlášení na radnici

6/ zařízení karty u obvodního lékaře

Každý uchazeč musí přijet osobně na Vorstellungsgespräch a práci si vyzkoušet/Probearbeit/, ubytování poskytuje Váš potencionální zaměstnavatel.

Pokud nevlastníte automobil, osobně Vám zajistím odvoz z Norimberka-nádraží na místo Vašeho pohovoru, při pohovoru jsme přítomni.

Tešíme se na Vás. Do 24 hodin odpovíme na všechny Vaše dotazy.

zavolejte nám + 420 608 125 621

+ 49 174 345 04 87 - What´s up , Viber

Matěj Tomášek a Michael Seefeldt / Bohemia Bayern Pflege

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
ID: 3594186  Dátum zverejnenia: 5.3.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.