SEO - optimalizácie WEB stránky

BOGUMA, s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
možný ihneď / po dohode
Mzdové podmienky (brutto)
4,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zlepšovanie nášho webu,
• optimalizácie WEB stránky pre vyhľadávače najmä Google,
• automatizovanie vyhľadávania podľa špecifikovaných kritérií.

Ide o prácu na dohodu o pracovnej činnosti / dohodu o brigádnickej práci študentov .
Koho hľadáme:
• Ste študentom/študentkou VŠ ideálne technického smeru (nie je podmienka)
• Zaujímate sa o fungovanie vyhľadávačov (Google, Bing) ?
• Máte znalosti ako vyhľadávače fungujú a pomôžete nám dostať sa na vyššie pozície pri vyhľadávaní?
• Viete automatizovať vyhľadávanie podľa špecifikovaných kritérií?
• Chcete sa naučiť nové veci?
• Ste samostatný(á)?
Ak áno, neváhajte a pošlite nám životopis.

Informácie o výberovom konaní

Ponúkané výhody
- Hrubá mzda: min. 4,5 EUR EUR /hod. v závislosti od schopnosti uchádzača + odmena v závislosti od plnenia zadaných úloh.
- Práca homeoffice (95% práca z domu, v kancelárii sa uvidíme len počas zadávania nových úloh alebo ich vyhodnotenia).
- Flexibilná pracovná doba cca 10 až 20 hodín / týždeň.
- Zaujímavá práca v rozvíjajúcej sa firme.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

IT

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
samostatnosť
tvorivosť (kreativita)

BOGUMA, s. r. o. je stabilná spoločnosť na trhu, výrobca lisovaných gumových výrobkov. Svojím technologickým zázemím a výrobným programom nadväzuje na tradíciu výroby technickej gumy firmy Matador.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4510197  Dátum zverejnenia: 30.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 4,5 EUR/hod.