Pracovníčka/Pracovník vo vinotéke vinárstva

BOGNÁR, s.r.o

Vinárstvo BOGNÁR, Prostredná 42, 900 21 Svätý Jur, Bratislava, Pezinok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj odrodových vín vo Vinotéke vinárstva.
Obsluha aj sediacich zákazníkov, ochutnávky vín, servírovanie vín, poradenstvo.
Práca s pokladňou
Starostlivosť o vinotéku

Zamestnanecké zľavy

Pripravujeme otvorenie novej vinotéky s posedením, ktorá bude súčasťou Vinárstva BOGNÁR v meste Svätý Jur. Hľadáme brigádnikov a aj zamestnanca na hlavný pracovný pomer . Vinotéka bude otvorená denne . Ideálnym kandidátom je uchádzač s bydliskom v mestách Svätý Jur, Pezinok, Modra a okolie, prípadne Bratislava

Podklady nám zasielajte e-mailom na uvedenú kontaktnú adresu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.1.2018 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, veselá povaha, flexibilita a poriadkumilovnosť sú pre nás veľmi dôležité.

Spoločnosť BOGNÁR, s.r.o je rodinným vinárstvom. Zaoberáme sa pestovaním hrozna a výrobou veľmi kvalitných odrodových vín. Aktuálne pripravujeme otvorenie novej vinotéky s posedením, v krásnych zrekonštruovaných priestoroch v ktorých súčasne sídli aj naše vinárstvo.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Prostredná 42
900 21 Svätý Jur

Kontakt

ID: 1720048   Dátum zverejnenia: 6.12.2017