Spoločnosť BOGE Elastmetall Slovakia, a.s. v Trnave patrí medzi najstabilnejších zamestnávateľov v trnavskom regióne s mnoho ročnou históriou. Pracujú pre nás ľudia, ktorí sú nielen manuálne zruční a sú špecialisti vo svojom odbore, ale zároveň ich spája i záujem o nové technológie v oblasti automobilového priemyslu.

Viac ako 900 zamestnancov venuje svoje každodenné úsilie zabezpečeniu čo najkvalitnejšej výroby a poskytuje služby, ktoré oceňujú i zákazníci ako sú značky Porsche, Ferrari, Maserati, Volvo, Fiat a ďalší. Výsledkom sú bezpečné autá s našimi silentblokmi a plastovými komponentami ako napríklad pedálové súpravy.

Okrem výroby prinášame aj nové koncepčné riešenia. Od roku 2007 pracuje priamo v Trnave tím vývojových inžinierov, ktorí neustále inovujú diely podľa požiadaviek zákazníka.

Do našej spoločnosti hľadáme ľudí, ktorí zdieľajú aj naše spoločné hodnoty, ktorými sú precíznosť, zodpovednosť, inovácie a korektné zamestnanecké vzťahy s prvotriednou starostlivosťou o našich ľudí.

BOGE je zamestnávateľ, ktorý sa snaží naplniť nielen požiadavky zákazníkov, ale dbá i o svojich zamestnancov s cieľom poskytnúť nielen férové finančné ohodnotenie a mnoho benefitov, ale snahou dať im aj „niečo“ navždy (nové zručnosti, znalosti, podporu pri vzdelávaní).

Technický pracovník pre investície a správu budov

Miesto práce
Strojárenská 5, Trnava
Termín nástupu
dohodou
od 1124,- Eur základná zložka mzdy brutto v závislosti od skúseností (+ ďalšie bonusy)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatne organizovať menšie opravy budovy a zariadenia budovy
- vykonávať aktualizáciu situačného plánu spoločnosti s vyznačením všetkých stavebných zmien
- sumarizovať požiadavky spoločnosti a následne komunikovať s dodávateľom vopred a počas realizácie ich zapracovania
- komunikovať s projekčnými kanceláriami počas projektovej prípravy a realizácie investičného zámeru
- spolupracovať pri výbere dodávateľov a vykonávať stavebný alebo iný dozor počas realizácie aktivít s cieľom dodržať kvalitu, stanovené termíny a predpísaný rozpočet.

- kompletný program zaškolenia a možnosť ďalšieho profesionálneho rozvoja a rastu
- flexibilita pracovného času
- 13. a 14. plat
- široký sociálny program (osobné prémie, dochádzkový bonus, príspevok na dopravu, vernostné, nadštandardná zdravotná starostlivosť, možnosť prispievania na DDS)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- SŠ/VŠ technického smeru
- požadovaná prax min. 2 roky v stavebníctve/správa budov
- anglický jazyk - úroveň B1 alebo nemecký jazyk - úroveň B1
- úroveň PC znalostí: užívateľ MS Office , AutoCAD
- znalosť stavebného zákona
- technické myslenie ,organizačné schopnosti, VP skupiny B

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Mužilová
Tel.: 0335929280
E-mail: poslať životopis
ID: 3593090  Dátum zverejnenia: 6.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1124,- Eur základná zložka mzdy brutto v závislosti od skúseností (+ ďalšie bonusy)