Spoločnosť BOGE Elastmetall Slovakia, a.s. v Trnave patrí medzi najstabilnejších zamestnávateľov v trnavskom regióne s mnoho ročnou históriou. Pracujú pre nás ľudia, ktorí sú nielen manuálne zruční a sú špecialisti vo svojom odbore, ale zároveň ich spája i záujem o nové technológie v oblasti automobilového priemyslu.

Takmer 900 zamestnancov venuje svoje každodenné úsilie zabezpečeniu čo najkvalitnejšej výroby a poskytuje služby, ktoré oceňujú i zákazníci ako sú značky Porsche, Ferrari, Maserati, Volvo, Fiat a ďalší. Výsledkom sú bezpečné autá s našimi silentblokmi a plastovými komponentami ako napríklad pedálové súpravy.

Okrem výroby prinášame aj nové koncepčné riešenia. Od roku 2007 pracuje priamo v Trnave tím vývojových inžinierov, ktorí neustále inovujú diely podľa požiadaviek zákazníka.

Do našej spoločnosti hľadáme ľudí, ktorí zdieľajú aj naše spoločné hodnoty, ktorými sú precíznosť, zodpovednosť, inovácie a korektné zamestnanecké vzťahy s prvotriednou starostlivosťou o našich ľudí.

BOGE je zamestnávateľ, ktorý sa snaží naplniť nielen požiadavky zákazníkov, ale dbá i o svojich zamestnancov s cieľom poskytnúť nielen férové finančné ohodnotenie a mnoho benefitov, ale snahou dať im aj „niečo“ navždy (nové zručnosti, znalosti, podporu pri vzdelávaní).

Nákupca výrobného materiálu

Miesto práce
Strojárenská, Trnava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 357 - 1 467 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od skúseností a znalostí konkrétneho uchádzača. Mzdové podmienky sú predmetom osobného pohovoru.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zahájenie nákupných procesov
- Iniciuje a vykonáva proces ponukového konania na nákup dielov alebo materiálov za
požadovanú cenu, kvalitu, čas a množstvo – pri zohľadnení celkových nákladov
vlastníctva (TCO) a premenných, ako sú logistika, balenie, dovozné clo a manipulačné
poplatky
- Zachováva zodpovednosť za nákup dielov alebo materiálov počas celého životného cyklu, od počiatočnej kalkulácie až po odovzdanie tímu pre trh s náhradnými dielmi.
- Sleduje nákupné trhy s prihliadnutím na aktuálnu ekonomickú a politickú situáciu
- Analýza nákupných trhov pre existujúce technológie a vývoj nových projektov
- Identifikácia trendov na nákupných trhoch a hodnotenie príležitostí a rizík, berúc do úvahy dlhodobejší vývoj trhu
- Odvodenie taktických a strategických nákupných stratégií a prezentácia manažérovi nákupu a ostatným zainteresovaným stranám
- Účasť na úvodnom stretnutí v procese vývoja produktu a projektová koordinácia globálnych nákupných aktivít medzi pobočkami BOGE a dodávateľmi po celom svete
- Výber , hodnotenie a klasifikácia existujúcich a nových dodávateľov na získanie ponúk
- Príprava a získavanie ponúk od dodávateľov
- Validácia dodávateľských ponúk alebo overenie odchýlok od analýzy vyrobiteľnosti u zodpovedného projektanta a SQE
- Vedenie technických a obchodných rokovaní s dodávateľmi na dosiahnutie cieľa projektu

- kompletný program zaškolenia a možnosť ďalšieho profesionálneho
rozvoja a rastu
- flexibilita pracovného času
- 13. a 14. plat
- široký sociálny program (vernostné, nadštandardná zdravotná
starostlivosť, možnosť prispievania na DDS, výhodne dotovaná
strava)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ technického zamerania

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax v oblasti nákupu výhodou

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax v oblasti nákupu - výhodou
- prax v automobilovom priemysle - výhodou
- anglický jazyk - min. úroveň B2
- nemecký jazyk - výhodou
- znalosti MS Office - podmienkou, SAP – výhodou
- vyjednávacie zručnosti aj v cudzom jazyku, čítanie technickej dokumentácie, znalosť výrobných technológií
- komunikatívnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilita

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Mužilová
Tel.: 033/5929280
E-mail: poslať životopis
ID: 2982024  Dátum zverejnenia: 9.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 357 EUR/mesiac