Spoločnosť BOGE Elastmetall Slovakia, a.s. v Trnave je súčasťou čínskeho koncernu CSR a pôsobí na slovenskom trhu od januára 2000. V súčasnosti spoločnosť zamestnáva viac ako 800 zamestnancov.

Závod v Trnave je zameraný na výrobu gumokovových a plastových dielov, ktoré tlmia vibrácie motorov a podvozkov vo všetkých typoch motorových vozidiel. Naše výrobky sa nepoužívajú len v automobiloch, ale napríklad i v koľajových vozidlách, lodiach či lietadlách. BOGE Elastmetall Slovakia, a.s. nie je len výrobným závodom.

V roku 2007 tu vzniklo vývojové oddelenie. Tím vývojárov a konštruktérov navrhuje diely podľa požiadaviek zákazníka a spolupracuje pri ich zavadzaní do výroby. Diely sú navrhované do podvozkov značiek Porsche, Ferrari, Maserati, Fiat a do tlmičov.

V roku 2014 vznikol „shared service“, ktorý poskytuje medzinárodnú podporu v oblasti nákupu, predaja, financií i právnych služieb.

Skladník - vodič VZV

Miesto práce
Strojárenská 5, 917 02 Trnava
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- realizovať fyzický a systémový príjem a výdaj materiálu do pracovného procesu
- zabezpečovať materiálový tok v podniku

- stabilné pracovné miesto v zahraničnej spoločnosti
- kompletný program zaškolenia a možnosť ďalšieho profesionálneho rozvoja a rastu
- široký sociálny program (DDS, vernostné, 13. a 14. plat, dochádzkový bonus, a ďalšie
benefity)
- príspevok na dopravu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- platný preukaz VZV
- znalosť vedenia VZV
- dôslednosť a spoľahlivosť
- práca na 2 zmeny

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

BOGE Elastmetall Slovakia, a.s.
Strojárenská 5
917 02 Trnava
ID: 1994997   Dátum zverejnenia: 31.7.2017