Komerčne technický pracovník

Boels Rental

Miesto práce
Prešov
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu novú pobočku v Prešove hľadáme angažovaných uchádzačov, ktorým ponúkame miesto na pozíciu
Komerčne technický pracovník - zamestnanec pobočky prenájmu stavebných strojov (m/ž)
pre pracovisko Prešov
Čo Vás u nás očakáva: rôznorodá a zodpovedná pracovná činnosť!

· V rámci pozície zamestnanca pobočky pre prenájom stavebných strojov budete našim zákazníkom radiť pri našej rozmanitej ponuke prenájmu stavebných strojov, ako aj pri ich nasadení a použití v praxi:

Okrem toho budete mať na starosti vydávanie a spätné prijímanie prenajatých strojov a budete zodpovedný za administratívne práce v danom rámci;
Budete mať na starosti údržbu a drobný servis stavebných strojov a náradia
Ako člen tímu budete pomáhať svojim kolegom, budete kompetentnou kontaktnou osobou pre našich zákazníkov a svojím dielom budete prispievať k pozitívnej pracovnej atmosfére a vysokej spokojnosti zákazníkov;
Budete mať na starosti rozjazd zcela novej pobočky, ktorú v Prešove spoločnoť Boels v Marzi otvárá.

Čím máte prispieť: Záľubou v strojoch a technike!
Ideálne je, ak máte odborné technické vzdelanie alebo ak ste mohli v rámci svojich doterajších zamestnaní zbierať porovnateľné skúsenosti v oblasti techniky, takže dokážete kvalifikovaným spôsobom poradiť našim zákazníkom;

Okrem toho sa dokážete rýchlo prispôsobiť novým podmienkam, aj v stresových situáciách zachováte prehľad, pričom nestratíte zo zreteľa potreby našich zákazníkov;
Navyše sa vyznačujete vysokou pripravenosťou k práci, mobilitou a záľubou v práci so stavebnými strojmi;

Ponúkame Vám rôznorodú a zodpovednú náplň práce s možnosťami kariérneho postupu v neustále rastúcej firme s vedúcim postavením na trhu v oblasti prenájmu stavebných strojov a príležitosť vybudovať novú požičovňu stavebných strojov a náradí a síť klientov.

Na tejto pozícii ponúkame min. 1000 EUR mesačne brutto v závislosti od praxe a skúsenosti. Nástup k 1.2.2022 se zaučením na naší pobočke v Bratislave.
Zaujala Vás naša ponuka?
Odpovedzte na inzerát

s poznámkou:
Týmto splnomocňujem Boels Verhuur na použitie mojich osobných údajov k administratívnemu a náborového účelu.
Tešíme sa na Váš záujem pracovať u nás!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie