Obchodný zástupca - Body Wraps

Body Wraps s.r.o.

Žilinský kraj, Trnavský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
700€ - neobmedzený zárobok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obchodný zástupca SK - Body Wraps.

Pre spoločnosť Body Wraps (www.bodywraps.cz 130 partnerov po ČR a SK) zaoberajúce sa distribúciou zoštíhľujúcich detoxikačných, anticelullitídnych zábalov a zábalov pre športovcov hľadáme obchodného zástupcu. Práca na ŽL.

Náplň práce:
Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí.
Vytvorenie svojej obchodnej oblasti.
Predaj produktov a školení Body Wraps.

Požadujeme:
Minimálne stredoškolské vzdelanie a rok skúsenosti s predajom na pozíciu obchodného zástupcu alebo absolvent s obchodným zameraním.
Dynamickú osobnosť so zmyslom pre obchod.
Príjemný vzhľad a profesionálne vystupovanie.
Chuť pracovať - ​​pozitívny človek
Dochvíľnosť a zodpovednosť.
Kladný vzťah k zdravému životnému štýlu.
Ideálne skúsenosti alebo kontakty na beauty a fit segment
Silný ťah na výsledok.

Ponúkame:
Dobré finančné ohodnotenie - 700 euro a viac
Voľnú pracovnú dobu - dôležité sú pre nás výsledky
Tablet
Mladú dynamickú rýchlo sa rozvíjajúca spoločnosť.
Veľmi dobrý pracovný kolektív.

Kontaktná osoba: Martina Medek
Svoje motivačné listy so životopisom a fotografiou posielajte na na email: slovensko@bodywraps.cz, www.bodywraps.cz
Do predmetu emailu napíšte Obchodný zástupca Body Wraps.

Voľná pracovná doba, tablet

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2018 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Minimálne stredoškolské vzdelanie.

Jsme výhradní zastoupení značky Body Wraps pro EU. Školíme a pečujeme o paterské salóny a provozujeme velkoobchod zbožím. V současné době půdobíme v České republice, Slovensku, Slovinsku, Polsku a chystáme se do Itálie, Španělska a Švýcarska.

Českomoravská 18
190 00 Praha 9
Česká republika

Kontakt

Kontaktná osoba: Tomáš Rada
Tel.: +420605447052
E-mail: poslať životopis
ID: 3444072   Dátum zverejnenia: 9.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   700€ - neobmedzený zárobok