Reagujte bez životopisu

Obchodný zástupca pre BODY COLOR

BODY COLOR, s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Od 1 200 EUR/mesiacMzda sa skladá z (i) fixnej časti 1200 € brutto a (ii) z pohyblivej časti % podľa obratu. 1200 - 3000 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Proaktívne vyhľadávanie a oslovovanie nových zákazníkov v rámci regiónu.
• Starostlivosť o existujúcich zákazníkov v pridelenom regióne.
• Prezentácia, propagácia a predaj našich produktov.
• Tvorba a potvrdzovanie objednávok.
• Príprava a spracovanie cenových ponúk a dojednávanie
zmluvných podmienok v spolupráci s ekonomickým a právnym oddelením.
• Administratívne úkony spojené s prácou obchodného zástupcu.
• Monitorovanie trhu a konkurencie, príprava štatistík a analýz.
• Spolupráca s ostatnými oddeleniami firmy a externými partnermi.
• Riešenie reklamácií.
• Práca vyžaduje cestovanie v danom regióne: Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Banskobystrický kraj

• Služobné vozidlo
• Mobilný telefón, tablet/notebook
• Motivujúci systém finančného ohodnotenia, výška zárobku záleží hlavne od Vás
• Práca v úspešnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou a líderskou pozíciou na trhu
• Nákup produktov za zvýhodnené ceny

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výhoda: prax min. 1 rok ako obchodný zástupca
• Príjemné a profesionálne vystupovanie
• Obchodnícke zručnosti
• Komunikatívnosť
• Flexibilita
• Zodpovednosť

Sme firma, ktorá vznikla v roku 1996, predtým pôsobila pod iným obchodným názvom.

Naša firma vznikla za účelom, predávať a distribuovať výrobky po celom území SR.

Ponúkame produkty vysokej kvality, ktoré majú zázemie, históriu a sú uznávané na celom svete.

Neustále rozširujeme náš sortiment o zaujímavé produkty, ktoré od nás zákazníci požadujú alebo čo my považujeme pre našich zákazníkov za zaujímavé aby boli s naším sortimentom a službami, čo najviac spokojní.

obchod.bodycolor.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4502358  Dátum zverejnenia: 16.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac