Reagujte bez životopisu

Obchodný zástupca / manažér pre Slovensko BODY COLOR, s.r.o.

BODY COLOR, s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
asap
práca na živnosť, brigádu, skrátený úväzok provízia 10% z dosiahnutého obratu, zárobok bez stanovenej hornej hranice

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predaj produktov v autoopravárenstve, stavebné a priemyslové nátery, brusivo, autokozmetika
- predaj miešania autolakov a stavebných a priemyselných náterov pomocou aplikácie
- predaj produktov z portfólia našej spoločnosti (obchod.bodycolor.sk)
- neustály aktívny prieskum trhu a vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
- návrhy a spracovanie cenových ponúk
- spoluúčasť pri vypracovávaní strategických obchodných plánov a koncepcií
- pravidelné porady v sídle spoločnosti
- požadujeme vlastný automobil
- hľadáme obchodných zástupcov na tieto kraje:
Bratislavský, Trnavský, Nitriansky

- kompletné kvalitné úvodné zaškolenie
- zázemie v stabilnej a úspešnej rodinnej firme, ktorá neustále expanduje
- podpora tímu a vedenia, ktoré má ľudský prístup a dodržiava slovo
- výborné pracovné podmienky a systém odmeňovania s možnosťou ovplyvniť svoj príjem
- marketingová podpora pre klientov
- vlastné riadenie pracovného času
- zaručené kompetencie
- predaj kvalitných, tradičných a žiadaných produktov dennej spotreby s veľmi dobrým potenciálom na trhu
- podpora predaja pomocou dobre etablovaného benefitného a zľavového systému pre obchodných partnerov
- podpora predaja pomocou e-shopu
- istá dlhodobá spolupráca pri dosahovaní dobrých výsledkov
- odborný a osobnostný rozvoj
- priestor pre sebarealizáciu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchodník, obchodný manažér, obchodný zástupca, obchodný reprezentant

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pozícia je vhodná pre absolventa len s predchádzajúcimi pracovnými výsledkami.

Sme firma, ktorá vznikla v roku 1996, predtým pôsobila pod iným obchodným názvom.

Naša firma vznikla za účelom, predávať a distribuovať výrobky po celom území SR.

Ponúkame produkty vysokej kvality, ktoré majú zázemie, históriu a sú uznávané na celom svete.

Neustále rozširujeme náš sortiment o zaujímavé produkty, ktoré od nás zákazníci požadujú alebo čo my považujeme pre našich zákazníkov za zaujímavé aby boli s naším sortimentom a službami, čo najviac spokojní.

obchod.bodycolor.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4467463  Dátum zverejnenia: 15.11.2022