Account Manager Surface Technology

Bodo Möller Chemie Czech & Slovakia, s.r.o., organizační složka

Místo práce
The Capital Prague

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co vás čeká

- Prodej technologií povrchových úprav
- Akvizice, technická a obchodní péče o zákazníky
- Poradenství při aplikaci našich materiálů a účast na řešení technologických problémů
- Úzká spolupráce s partnerem (výrobce/dodavatel), laboratorním a aplikačním servisem
- Zavádění nových produktů a procesů u zákazníků
- Vyřizování a zpracování dotazů, připomínek a reklamací
- Cestování v rámci ČR, SR a Polska

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- VŠ/SŠ technického, nebo chemického směru s odbornou praxí - nutné znalosti a zkušenosti v oblasti povrchových úprav zejména kovů a/nebo korozního inženýrství, např. v pozicích chemický inženýr, procesní inženýr, strojní inženýr, technik chemické laboratoře, odborník na antikorozní/průmyslové/práškové nátěrové hmoty
- Zkušenosti s technickým prodejem a ochota cestovat
- Týmový hráč s dobrými komunikačními schopnostmi – nutnost denní komunikace v mezinárodně působící firmě a komunikace se zahraničními dodavateli
- Smysl pro obchod a porozumění potřebám zákazníků, vysoká úroveň jednání se zákazníky
- Vysoká míra samostatnosti, silná orientace na dosažení stanovených cílů, týmová práce a dobré organizační schopnosti
- Angličtina úroveň min. B2, Čeština, nebo Slovenština v úrovni rodilého mluvčího

- Dobrá znalost práce v MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

Výhodou bude, pokud budete umět

- Polština výhodou

Co vám můžeme nabídnout

- Práce z home office a na cestách v určeném regionu (ČR, SR, PL)

- Flexibilní pracovní doba

- Firemní vozidlo i k soukromému použití, notebook, telefon

- Finanční ohodnocení dle dosahovaných výsledků

- Úvodní zaškolení formou 1 -2 týdenního praktického kurzu u dodavatele, periodická doškolování

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 3593622  Dátum zverejnenia: 5.3.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.