Web Content Editor / Digital Marketing for Bodhi® - full/part time

Bodhi s.r.o. - www.bodhispa.sk

Hviezdoslavovo námestie, Staré Mesto, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
960 - 1 920 EUR/mesiac% provízna zložka + odmeny na základe dosiahnutých tržieb a osobných výsledkov, vianočné odmeny, darčeky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného web grafika s backgroundom webpublishera a brand kreatívca s grafickým cítením, ktorý/á bude spravovať, designovať a fotografovať digitálny obsah pre naše nové oddelenie online marketingu a weby www.bodhispa.sk, www.bodhi.cz, www.amazon.de/bodhispa.

VAŠOU ÚLOHOU BUDE:
-Správa digitálneho obsahu a optimalizácia Landing pages s pomocou interného marketingového tímu.
- Tvorba produktových konceptov a digital kampaní, vrátane produktovej fotografie
-Vývoj a implementácia stratégií kľúčových slov a konceptov SEO/SEM.
- WEB DESIGN, UX a Správa CI/Brand image databáz
-Spolupráca na projektoch, vývoji a údržbe internetového obchodu s interným vývojovým tímom.
- podpora pri Správe Bloggu a riadenie Social medií v spolupráci mark. teamom
- budovanie značky / Brand management / na online platformách ako Amazon, Google. atď. v koordinácii s vedením spoločnosti.
-Vývoj nových nástrojov CRM a riadenie aktivít direct marketingu vrátane správy DB a segmentácie cieľov.
- Optimalizácia a štruktúrovanie pracovných procesov spolu s Sales & Marketing Directorom a Key Account Managerom sa postaráte o expanziu stratégie pre zvýšenie predaja a povedomia o značke.
- Analýzy a reporting z digitálu a online

PONÚKAME:
- Vysoko kvalifikovanú pozíciu v oblasti BEAUTY / FASHION / SPA
- Zázemie medzinárodnej spoločnosti
- Mladý dynamický tím
- Plný alebo Skrátený úväzok 40-20h týždeň
- Nástup možný ihneď
- Práca priamo v centre starého mesta s možnosťou Home office 1 deň
- Mzda v hrubom part-time EUR 960 a full-time EUR 1920
- % provízna zložka
- vstupy do SPA a na masáže 2x ročne
- Bonusy, prémie a ďaľšie zamestnanecké výhody

Zľavy na produkty Bodhi, vstupy do najlepšich SPA, voľné piatky, flexibilná pracovná doba, dovolenka, možnosť operatívneho home office, Team building a školenia.

Informácie o výberovom konaní

práca na živnosť alebo pracovnú dohodu
FULL TIME/PART-TIME (špecifikovaný na pohovore)
termín nástupu: ihneď

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

E-COMMERCE, DESIGN, ONLINE MARKETING, DIGITAL, SPA, OBCHOD, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

HTML 5 - Pokročilý
CSS - Expert
Adobe Photoshop - Expert
Adobe InDesign - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Amazon Seller Central - Pokročilý
Google Ads - Pokročilý
Google Analytics - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

E-commerce, DIGITAL MARKETING, GRAFICKÝ DIZAJN, WEBDESIGN

Počet rokov praxe

5

- skúsenosti min. 3 roky na obdobnej pozící
- Vynikajúca znalosť Adobe Photoshop, grafické cítenie
- prehľad v prostredí Digital Marketingu a online marketplaces ako GOOGLE a AMAZON
- odborná znalosť web publishingu na blogoch a socialných sieťach,
- Vynikajúca znalosť SEO, UX a HTML, CSS.
- Základy Google Ads a google Analytics
- nadhľad v oblasti BEAUTY / FASHION / SPA
- štylistické a gramatické znalosti,
- anglický jazyk pokročilý, ďalšie jazyky výhodou

V prípade záujmu pošlite svoj životopis na email: [email protected],
Viac info na +421 907 863 639

BODHI® The Art of Oriental SPA
Bodhi brings you the secrets of the ancient oriental spa enhanced with ultimate knowledges according to the modern human’s needs. Bodhi is a blend of rich herbal recipes and healthy natural potions. Our compositions of natural essential oils and plant extracts restore the balance of the body and spirit, giving health, beauty and joy.

ŽIVOTOPIS POŠLI NA: [email protected]
ID: 4496089  Dátum zverejnenia: 7.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 960 EUR/mesiac