Marketing manager / fotograf (part-time)

Bodhi s.r.o. - www.bodhispa.sk

Miesto práce
Hviezdoslavovo nám. 14, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Marketing manager a fotograf pre eshop bodhispa.sk a bodhi.cz. Manažerská funkcia v sebe zahŕňa budovanie značky , rozvoj spoločnosti, obchodné aktivity ako aj starostlivosť o e-shop a riadenie marketingových kampaní.

Slušný plat + benefity, veľmi flexibilná pracovná doba, práca v absolútnom centre BA, rodinná atmosféra malej no zaroveň nadnárodnej rozvíjajúcej sa firmy.

Informácie o výberovom konaní

Mzda a termín nástupu:
Zaujímavé platové ohodnotenie. Možnosť práce aj na part‐time. Termín nástupu od 1.2.2018

V prípade záujmu, prosím pošlite Vaše CV na email: samuel@bodhispa.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing, PR alebo DESIGN

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Adobe Photoshop - pokročilý
Google Analytics - pokročilý
HTML - pokročilý
CSS - pokročilý
Google AdWords - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Požiadavky:
- práca min 3. roky na podobnej pozicií,
- skúsenosti v marketingu a online predaji
- správa e‐shopu, profesionálna produktová fotografia
- Adobe PHOTOSHOP a INDESIGN na pokročilej úrovni
- správa grafického aj textového obsahu
- správa databáz a príprava direct mailov v HTML.
- základy HTML, CSS, SEO, ADWORDS a analytické myslenie
- znalosť word, excel na pokročilej úrovni
- cudzie jazyky: pokročilá angličtina
- správa marketingových kampaní v online segmente
- práca na dohodu alebo živnosť, minimálne 3 x do týždňa alebo 20 hod./týž.

Viac info na www.bodhispa.sk/kariera

Bodhi Herbal SPA je značka prestížnej prírodnej kozmetiky a aromaterapie z Thajska. Najdete nás na www.bodhispa.sk a www.bodhi.cz.

Bodhi je prírodná kozmetika s 73 rastlinných a bylinných extraktov a čistých esenciálnych olejov pre harmóniu tela a duše. Výrobky Bodhi Herbal SPA sú vyrábané podľa tradičných bylinných receptov a zdravých prírodných ingrediencií. Harmonizujte vaše telo i zmysly.

Adresa spoločnosti

Bodhi s.r.o.
Hviezdoslavovo. nám 14
81101 Bratislava
www.bodhispa.sk

Kontakt

ID: 2521490   Dátum zverejnenia: 9.1.2018