BODHI ® E-Shop Manager/ka (part-time)

Bodhi s.r.o. - www.bodhispa.sk

Miesto práce
Hviezdoslavovo námestie 14, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
400€ + 280€ Bonusy = 680 EUR (Part-time)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Marketing a Sales pozícia pre eshop bodhispa.sk a bodhi.cz. Manažerská funkcia v sebe zahŕňa budovanie značky , rozvoj spoločnosti, obchodné aktivity ako aj starostlivosť o e-shop a riadenie online marketingových kampaní.

Slušný plat + benefity, veľmi flexibilná pracovná doba, práca v absolútnom centre BA, rodinná atmosféra malej no zaroveň medzinárodnej rozvíjajúcej sa firmy.

Zaujímavé platové ohodnotenie. Možnosť práce aj na part‐time. V prípade záujmu, prosím pošlite Vaše CV na email: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

E-COMMERCE a DESIGN

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Adobe Photoshop - pokročilý
Google Analytics - pokročilý
Google AdWords - pokročilý
Adobe InDesign - pokročilý
HTML - pokročilý
CSS - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požiadavky:
- skúsenosti v online marketingu a E-commerce
- starostlivosť o CRM zákazníkov a vybavovanie objednávok
- správa databáz a príprava direct mailov
- online marketing a social media
- kreativita a analytické myslenie
- cudzie jazyky: pokročilá angličtina alebo nemčina
- prehľad v segmente beauty care, wellness & SPA
- práca min 3. roky na podobnej pozicií,
- práca na dohodu alebo živnosť, minimálne 3 x do týždňa alebo 20 hod./týž.

Viac info na www.bodhispa.sk/kariera

Bodhi Herbal SPA je značka prestížnej prírodnej kozmetiky a aromaterapie z Thajska. Najdete nás na www.bodhispa.sk a www.bodhi.cz.

Bodhi je prírodná kozmetika s 73 rastlinných a bylinných extraktov a čistých esenciálnych olejov pre harmóniu tela a duše. Výrobky Bodhi Herbal SPA sú vyrábané podľa tradičných bylinných receptov a zdravých prírodných ingrediencií. Harmonizujte vaše telo i zmysly.

Adresa spoločnosti

Bodhi s.r.o.
Hviezdoslavovo. nám 14
81101 Bratislava
www.bodhispa.sk
ID: 2521490   Dátum zverejnenia: 24.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   400€ + 280€ Bonusy = 680 EUR (Part-time)