Можливість для людей з України

Vodič vnútroštátnej kamionovej dopravy

BoBo, s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
900 EUR/mesiaczáklad + príplatky + variabilná zložka + stravné - všetko na výplatnej páske. 1400-1500€ v cistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na t.č. 033/5533037 www.bobo-it.sk

Dopravná spoločnosť BoBo s.r.o. z Trnavy z dôvodu rozširovania vozového parku príjme do TPP vodiča KD, aj začiatočníka bez praxe - zaškolíme.
Sme firma s 19 ročnou tradíciou, stabilným zázemím, prevažná časť práce kolečká SK-DE-SK, SK-FR-SK, vnutroštátne linky. Nejazdíme turnusy, jazdíme podľa 561/2006. 45 hodinová pauza vždy doma. Stabilná práca, dobrý kolektív, seriózne a férové jednanie,
adekvátne ohodnotenie, pravidelné vyplácanie mzdy.
Nový vozový park MAN a Mercedes, jumbo súpravy, ťahače. Vozidlá sú pravidelne servisované v autorizovaných servisoch.
Pre začiatočníkov, ktorí sa chcú stať vodičmi KD, sme ochotní finančne pomôcť uhradiť získanie vodičského oprávnenia skupiny E prípadne kurz KKV. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na t.č. 033/5533037 www.bobo-it.sk

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

C, E

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

vhodné aj pre začiatočníka bez praxe - zaškolíme

Sme firma s 19 ročnou tradíciou, stabilným zázemím, prevažná časť práce kolečká SK-DE-SK, SK-FR-SK, vnutroštátne linky. Nejazdíme turnusy, jazdíme podľa 561/2006. 45 hodinová pauza vždy doma. Stabilná práca, dobrý kolektív, seriózne a férové jednanie.
ID: 4340593  Dátum zverejnenia: 5.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac