Можливість для людей з України

Slovenský start-up hľadá šikovných jazykárov! Špecialista na sales a zákaznícku podporu

Boataround

Radlinského 47, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
1 600 EUR/mesiac- príplatky nad rámec zákona - variabilná zložka mzdy podľa individuálneho výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaži cestovný ruch na vlastnej koži. Buď k dispozícií našim zákazníkom pri rezervácií ich vysnenej dovolenky na jachte. Pýtaš sa, ako by mohol vyzerať Tvoj bežný deň?

- Telefonicky alebo emailovo komunikovať so zákazníkmi v otázkach, ktoré potrebujú pri rezervácií lode
- Komunikovať s majiteľmi lodí
- Poskytovať podporu v lokálnom jazyku
- Podporovať rezervácie lodí od A-Z
- Ak je nejaká loď obsadená, hľadať ďalšiu alternatívu a tým zabezpečiť, že sa k nám zákazník opätovne vráti

Budeš súčasťou slovenského produktu s globálnym dosahom a start-upovou kultúrou. Okrem úžasných kolegov a moderného officu v centre mesta od nás dostaneš:

• 5 dní dovolenky navyše
• Možnosť pracovať z domu
• Príspevok na stravu
• Štvrťročný bonus v závislosti od individuálneho výkonu
• Multisportkarta – aby ste boli fit na letnú jachtovačku! :-)
• Práca v medzinárodnom prostredí - nikdy neviete, či sa bude hovoriť anglicky, nemecky, taliansky alebo iným jazykom
• Veľa (a pravidelných) tímových akcií – naše Great Gatsby party sú jedinečné a nezabudnuteľné!
• Dog friendly office - prineste si so sebou do práce aj Vášho domáceho miláčika :-)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

hotelierstvo, gastronómia, cestovný ruch, manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Taliansky jazyk - Pokročilý (C1) alebo Francúzsky jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Český jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme talent, ktorý k nám do tímu osobnostne zapadne. Hľadáme tiež talent, ktorý bude robiť svoju prácu na 100%. Preto od Teba očakávame nasledovné:

- Predchádzajúcu skúsenosť v hotelierstve, cestovnom ruchu, gastronómií či na recepcii
- Dynamickosť, energického ducha a ochotu sa učiť
- Prístup v štýle - ,, NIE nie je odpoveď"
- Orientáciu na zákazníka/klienta
- Odolnosť voči stresu
- Samostatnosť
- Pozitívny prístup k práci a riešeniu problémov
- Stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie
- Schopnosť komunikovať v anglickom a maďarskom/francúzskom/talianskom/nemeckom jazyku na úrovni C1

Boataround je slovenský start-up, ktorý vznikol v roku 2016 z jednoduchej, no inšpiratívnej myšlienky. Tou je, aby si všetci cestovatelia vedeli booknúť loď tak jednoducho, ako si rezervujú hotel či apartmán. Aktuálne máme v ponuke lode v 72 krajinách sveta. Naše portfólium však stále budujeme a rozširujeme.

Sme mladý, dravý a energický tím, ktorý verí našej myšlienke a robí všetko preto, aby spoločný biznis rástol a zákazníci s partnermi boli spokojní. Veľa sa smejeme, hráme kalčeto, chodíme na jachty - no v prvom rade tvrdo pracujeme aby sme boli jednotkou na trhu. Čo sa nám darí :-)

Stále hľadáme nové talenty a preto ak ťa tento odstavec o nás zaujal, daj nám o sebe vedieť!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4379033  Dátum zverejnenia: 29.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac