Back-end programátor

Boataround

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 240 EUR/mesiacŠtvrťročný bonus, Zamestnanecké akcie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Boataround je on-line vyhľadávač jácht vo svete, ktorý spája majiteľov lodí s klientami po celom svete.

Do nášho IT teamu hľadáme šikovného Back-end Programátora, ktorý nám pomôže vybudovať rýchly a stabilný web.

Budeš sa podieľať na vývoji back-endu, vylepšovanie aplikácie a veľa ďalších zaujímavých vecí.

Budujeme unikátny technologický produkt a team schopných ľudí, ktorí sa na ňom podieľajú. Pracujeme primárne s Laravelom a MongoDB.

Ak chceš pracovať na zaujímavých veciach, baví ťa programovanie a chceš sa vypracovať na skúseného programátora, bude sa ti u nás páčiť.

- Štvrťročný bonus 15% (zamestnanecké akcie)
- 25 dní platenej dovolenky
- Kariérny rast a mentoring
- Perfektní kolegovia a pekné kancelárie
- Možnosť vyskúšať si jachting
- Možnosť ďalšieho vzdelávanie a práce s modernými technológiami

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Záujem o moderné technológie
- Záujem zlepšovať a učiť sa

Boataround je slovenský start-up, ktorý vznikol v roku 2016 z jednoduchej, no inšpiratívnej myšlienky. Tou je, aby si všetci cestovatelia vedeli booknúť loď tak jednoducho, ako si rezervujú hotel či apartmán. Aktuálne máme v ponuke lode v 72 krajinách sveta. Naše portfólium však stále budujeme a rozširujeme.

Sme mladý, dravý a energický tím, ktorý verí našej myšlienke a robí všetko preto, aby spoločný biznis rástol a zákazníci s partnermi boli spokojní. Veľa sa smejeme, hráme kalčeto, chodíme na jachty - no v prvom rade tvrdo pracujeme aby sme boli jednotkou na trhu. Čo sa nám darí :-)

Stále hľadáme nové talenty a preto ak ťa tento odstavec o nás zaujal, daj nám o sebe vedieť!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3740172  Dátum zverejnenia: 7.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 240 EUR/mesiac