1 760 - 2 240 EUR

Back-end programátor

Boataround

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Boataround je on-line vyhľadávač jácht vo svete, ktorý spája majiteľov lodí s klientami po celom svete.

Do nášho IT teamu hľadáme šikovného Back-end Programátora, ktorý nám pomôže vybudovať rýchly a stabilný web.

Budeš sa podieľať na vývoji back-endu, vylepšovanie aplikácie a veľa ďalších zaujímavých vecí.

Budujeme unikátny technologický produkt a team schopných ľudí, ktorí sa na ňom podieľajú. Pracujeme primárne s Laravelom a MongoDB.

Ak chceš pracovať na zaujímavých veciach, baví ťa programovanie a chceš sa vypracovať na skúseného programátora, bude sa ti u nás páčiť.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1760 eur / mesiac

- Štvrťročný bonus 15% (zamestnanecké akcie)
- 25 dní platenej dovolenky
- Kariérny rast a mentoring
- Perfektní kolegovia a pekné kancelárie
- Možnosť vyskúšať si jachting
- Možnosť ďalšieho vzdelávanie a práce s modernými technológiami

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2019 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Záujem o moderné technológie
- Záujem zlepšovať a učiť sa

Boataround.com, a.s. je vlastníkom a správcom www.boataround.com, jednotke vo vyhľadávaní jácht vo svete. Založený v roku 2016, Boataround garantuje najlepšie ceny za prenájom jácht dostupných na www.boataround.com, od najmenšej motorovej lode v Chorvátsku až po mega jachty vo svete.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Boataround.com, a.s.
Záborského 27
831 03 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Pavel Pribiš
E-mail: poslať životopis
ID: 3740172   Dátum zverejnenia: 15.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1760 eur / mesiac