SEO špecialista

Boataround

Miesto práce
Vajnorská 100/A, Bratislava
Termín nástupu
01.03.2018
Ponúkaný plat (brutto)
1500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do Boataround teamu v Bratislave hľadáme Online marketingového špecialistu na plný úväzok.

Ponúkame ti možnosť pracovať na veľmi zaujímavom projekte v jednej z najrýchlejšie rastúcich e-commerce firiem na Slovensku (www.boataround.com).

Budeš mať na starosti platený marketing (PPC), SEO optimalizáciu a implementáciu našej online stratégie vo svete. Budeš sa podielať na tvorbe reklám, vyhodnocovaní dát, optimalizáciu ROI a správe súčasných kampaní, ale aj na tvorbe a implementácií nových postupov v online marketingu.

Staneš sa súčasťou kreatívneho teamu ľudí, ktorí pracujú na tvorbe svetovej jednotky vo vyhľadávaní jách vo svete.

Štvrťročný bonus a zamestnanecké akcie
25 dní platenej dovolenky
Prístup do online vzdelávania
Možnosť vyskúšať si jachting
Perfektní kolegovia a pekné kancelárie v Polus Tower 1

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Marketing, IT, PR

- PPC, alebo SEO background
- Data lover
- Focus na výsledok
- Analytické myslenie

Boataround.com, a.s. je vlastníkom a správcom www.boataround.com, jednotke vo vyhľadávaní jácht vo svete. Založený v roku 2016, Boataround garantuje najlepšie ceny za prenájom jácht dostupných na www.boataround.com, od najmenšej motorovej lode v Chorvátsku až po mega jachty vo svete.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Boataround.com, a.s.
Polus Tower I, Vajnorská 100/A
831 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Pavel Pribiš
E-mail: poslať životopis
ID: 3251489   Dátum zverejnenia: 11.1.2018