Front-end Developer

Boataround

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
2240 eur / mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Boataround je on-line vyhľadávač jácht vo svete, ktorý spája majiteľov lodí s klientami po celom svete.

Do nášho IT teamu hľadáme šikovného Front-end developera, ktorý nám pomôže vybudovať rýchly a stabilný web.

Budeš sa podieľať na vývoji moderných aplikácií, testovaniu a analýze jednotlivých verzií, vylepšovanie UX a veľa ďalších zaujímavých vecí.

Budujeme unikátny technologický produkt a team schopných ľudí, ktorí sa na ňom podieľajú. Pracujeme primárne s Laravelom, Vue.JS, NodeJS a MongoDB.

Ak chceš pracovať na zaujímavých veciach, baví ťa programovanie a vieš, že každá technologická challenge sa dá zvládnuť so správnym pohľadom, bude sa ti u nás páčiť.

- Štvrťročný bonus 15% (zamestnanecké akcie)
- 25 dní platenej dovolenky
- Kariérny rast a možnosť si vybudovať vlastný front-end team
- Perfektní kolegovia a pekné kancelárie
- Možnosť vyskúšať si jachting
- Možnosť ďalšieho vzdelávanie a práce s modernými technológiami

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2018 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- Skúsenosti s Front-end technológiami, Web performance
- Záujem o moderné technológie
- Záujem učiť sa

Boataround.com, a.s. je vlastníkom a správcom www.boataround.com, jednotke vo vyhľadávaní jácht vo svete. Založený v roku 2016, Boataround garantuje najlepšie ceny za prenájom jácht dostupných na www.boataround.com, od najmenšej motorovej lode v Chorvátsku až po mega jachty vo svete.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Boataround.com, a.s.
Záborského 27
831 03 Bratislava

Kontakt

ID: 3183885   Dátum zverejnenia: 1.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   2240 eur / mesiac