Customer care with Hungarian language

Boataround

Miesto práce
Polus Tower I, Vajnorská 100/A, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si tímový hráč, máš rád výzvy a prácu v dynamickom prostredí?
Boataround je online vyhľadávač jácht, ktorý sprostredkúva prenájom jácht vo viac ako 40 krajinách vo svete a do svojich rozrastajúcich radov hľadá práve teba!

Tvoja náplň práce bude :
Komplexné vybavenie rezervácií a podpora zákazníkov
Aktívna telefonická a e-mailová komunikácia so zákazníkmi
Aktívna telefonická e-mailová komunikácia s majiteľmi a prevádzkovateľmi lodí
Pomoc pri každodennej operatíve, teamová práca

Tvoje zručnosti sú :
Si samostatný, komunikatívny a máš pro-klientsky prístup
Vieš plynuje po anglicky a maďarsky, ďalší jazyk je výhodou
Tvojim cieľom je spokojný zákazník
Komunikuješ príjemne, s úsmevom a rád
Máš zmysel pre detail a vieš prísť s návrhmi na zlepšovanie
Máš rád výzvy, ktoré so sebou prináša dynamické prostredie rýchlorozvíjajúceho sa projektu
Všetko ostatné ťa radi naučíme!

Prácu na plný úväzok alebo na živnosť (platená dovolenka)
5 týždňov dovolenky a Bonusy
Pravidelné team buildingy a športové aktivity
Kolektív, kde všetci ťaháme za jedno lano
Práca v príjemnom prostredí

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2) a Maďarský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Boataround je slovenský start-up, ktorý vznikol v roku 2016 z jednoduchej, no inšpiratívnej myšlienky. Tou je, aby si všetci cestovatelia vedeli booknúť loď tak jednoducho, ako si rezervujú hotel či apartmán. Aktuálne máme v ponuke lode v 72 krajinách sveta. Naše portfólium však stále budujeme a rozširujeme.

Sme mladý, dravý a energický tím, ktorý verí našej myšlienke a robí všetko preto, aby spoločný biznis rástol a zákazníci s partnermi boli spokojní. Veľa sa smejeme, hráme kalčeto, chodíme na jachty - no v prvom rade tvrdo pracujeme aby sme boli jednotkou na trhu. Čo sa nám darí :-)

Stále hľadáme nové talenty a preto ak ťa tento odstavec o nás zaujal, daj nám o sebe vedieť!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3100826  Dátum zverejnenia: 22.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou