Content Specialist

Boataround

Miesto práce
Polus Tower I, Vajnorská 100/A, Bratislava
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Attention to all superheroes out there looking for an attractive work opportunity! Boataround is looking for a Content Specialist to join their team in Bratislava and work on driving the content for the best yacht booking engine!

Your mission will be:
You will be responsible for adding value and improving content quality in various projects across Boataround.

Your skills are:
The Content Specialist is expected to supervise quality of the content on our website, collaborate with other teams and drive the value of content across Boataround.

You love writing and believe that unique text can be funny, simple and clear;

You have attention for details and can priorities work flow when working on different business projects;

You are fluent in English, both written and spoken;

You are pro-active, positive and have can-do attitude.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Boataround.com, a.s. je vlastníkom a správcom www.boataround.com, jednotka vo vyhľadávaní jácht vo svete. Založený v roku 2016, Boataround garantuje najlepšie ceny za prenájom jácht dostupných na www.boataround.com, od najmenšej motorovej lode v Chorvátsku až po mega jachty vo svete.

Pracujeme priamo s majiteľmi jácht a môžeme vám tak ponúknuť najlepšiu cenu za prenájom jachty. Všetky lode sú overené a majú skutočné fotografie, takže vždy máte istotu, že vaše jachta odpovedá skutočnosti.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Boataround.com, a.s.
Polus Tower I, Vajnorská 100/A
831 04 Bratislava
ID: 2980807   Dátum zverejnenia: 16.5.2017