Hľadáme ďalšieho IT administrátora / administrátorku

board.sk, s.r.o.

Nákovná, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
2 200 - 3 000 EUR/mesiacPre zručnejších ďalšie platobné benefity (máme zadefinovanú odmeňovaciu tabuľku)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme ďalšieho šikovného IT admina na L2 a L3 support

Čo bude tvojou náplňou práce?

  • Riešenie technických problémov zadaných do helpdesku, preberanie a zadávanie požiadaviek
  • Sledovanie a vyhodnocovanie monitoringu systémov u našich zákazníkov
  • Stále zlepšovanie nášho Zabbix monitoringu a príslušnej dokumentácie
  • Práca v Microsoft 365 portáli, prideľovanie licencií, prístupov, konfigurácia nastavení email účtov, vytváranie a správa Sharepoint prístupov
  • Konfigurácie sieťových aktívnych prvkov ako sú switche, APčka, routery a firewally. Pracujeme hlavne so značkami Ubiquiti, Mikrotik, Fortinet.
  • Vytváranie VPN prístupov, definovanie VLAN, konfigurácia sieťových zabezpečení
  • Správa Microsoft Windows Server platformy, konfigurácia služieb, aktualizácie, správa bežiacich aplikácií a služieb, AD, WSUS, DNS, DHCP, VMware, Azure
  • Správa Lunix serverov, konfigurácie bežiacich služieb, aktualizácie, monitoring
  • Samostatné riešenia menších projektov u našich zákazníkov od návrhu po realizáciu (napr. návrh rozmiestnenia wifi pokrytia, návrh štruktúry siete)
  • V prípade potreby servisné výjazdy k zákazníkom, práca u zákazníka
  • Komunikácia so zákazníkom

Skvelý stabilný kolektív a pracovné prostredie
Pravidelné firemné akcie
Možnosť čiastočnej práce z domu
V prípade potreby sick days

Informácie o výberovom konaní

Poprosíme k CV pridať motivačný list

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Expert
Microsoft Office 365 - Expert
Administrácia Windows serverov - Expert
Zabbix - Pokročilý
Linux - Pokročilý
Networking - Expert

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

IT administrátor

Počet rokov praxe

3

Samostatnosť, zodpovednosť, tímová spolupráca
Komunikatívnosť a príjemné vystupovanie, prozákaznícky prístup
Chuť pracovať!
Vodičský preukaz B
To najpodstatnejšie: mať prax v odbore IT servis, správa IT

Sme spoločnosť, ktorá sa zaoberá kompletnou správou a údržbou IT - IT outsourcing, fungujúca na trhu od roku 1996.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Patrik Cvengros
Tel.: +421905623258
E-mail: poslať životopis
ID: 4823195  Dátum zverejnenia: 6.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac