Hľadáme ďalšieho IT servisáka / servisáčku

board.sk, s.r.o.

Miesto práce
Železničná 76, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme ďalšieho šikovného IT servisáka alebo IT servisáčku na L1-L2 support.
Naše hlavné činnosti poskytovaných služieb sú: Servis a správa firemných počítačov, správa serverov a sieťovej infraštruktúry. Podpora IT pre firemných zákazníkov. IT outsourcing. Preferujeme prácu na živnosť (jednoduchšie odmeňovanie) alebo TPP (fulltime).

Čo bude tvojou náplňou práce?
- Inštalácie, reinštalácie OS Windows, zálohovanie dát, image systému, migrácie systému aj s kompletným nastavením aplikácií
- Odvírenie, hľadanie a naháňanie vírusov, malware, ransomware a pod.
- Diagnostika a servis zariadení (notebooky, počítače) prijatých do servisu.
- Inštalácia rôznych SW ako účtovné programy, elektronické podpisy, eID, atď
- Riešenie bežných sw problémov našich zákazníkov vzdialenou formou cez TeamViewer
- Konfigurácia a nastavenia emailov, migrácie emailových účtov medzi rôznymi zariadeniami. POP3, IMAP, Kerio, MS Echange
- Updaty internetových stránok pomocou redakčných systémov (WordPress, postačia základy HTML)
- Servisné výjazdy k zákazníkom, práca u zákazníka
- Ovládanie MAC OS platformy výhodou

Naše požiadavky:
Ideálne aspoň stredoškolské vzdelanie, ale nie je podmienkou
Anglický alebo nemecký jazyk. Načo jazyk? Na vyhľadávanie a študovanie rôznych materiálov na internete potrebujete vedieť jazyk. Mávame aj zahraničných zákazníkov, takže občas sa treba vedieť aj s nimi dohovoriť
To najpodstatnejšie: mať prax v odbore IT servis, správa IT, L1 support

Čo za to:
Plat cca 1.500EUR , záleží od vedomostí a šikovnosti
Pre zručnejších ďalšie platobné benefity (máme zadefinovanú odmeňovaciu tabuľku)

Upozornenie:
To, že ste doma už 2x nainštalovali Windows 10 svojmu otcovi na notebooku systémom Next - Next, nerobí z vás IT technika!
Ak už niekde pracujete napr. ako účtovník a na internete ste čítal, že ITčkári zarábajú najviac, tak to idete skúsiť, prosím venujte sa radšej svojmu remeslu.
Naopak, ak ste napr. vyučený stolár, ale počítače rozoberáte a inštalujete od „malička“, sú vaším hlavných koníčkom a obetujete im všetok voľný čas, tak hľadáme práve takýchto.

Nebojte sa, každého si vyskúšame krátkym testom:)

Ak sú počítače vaším koníčkom, viete anglicky alebo nemecky a hlavne chuť pracovať, možno hľadáme práve vás.

Ak vás naša ponuka zaujala, pošlite svoj životopis na [email protected].

Skvelý kolektív

Informácie o výberovom konaní

Životopis v slovenskom jazyku + motivačný list

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prax pri servise a správe IT
Samostatné riešenie úloh
Prijemne vystupovanie a komunikácia so zákazníkmi
Tímová spolupráca
Prax pri riadení motorového vozidla v Bratislave

Sme spoločnosť, ktorá sa zaoberá kompletnou správou a údržbou IT - IT outsourcing, fungujúca na trhu od roku 1996.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3341794  Dátum zverejnenia: 14.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac