Compliance assistant (brigáda - študent)

BNP Paribas Cardif Poisťovna, a.s.

Sky Park Bratislava, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap alebo dohodou
6,5 EUR/hod.stravné vo výške 5,- Eur na deň (pre deň s viac ako 4 odpracovanými hodinami)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príležitosť pre študenta/študentku VŠ práva alebo ekonomického smeru (3.ročník a vyššie).
Dlhodobá brigáda v priemere 20 hodín týždenne.

Tvojou náplňou bude:
- spolupráca pri tvorbe smerníc
- príprava prezentácií pre zamestnancov a management
- mapovanie zákonných povinností a povinností vyžadovaných skupinou

Ponúkame kompletnú podporu a zaškolenie.

- Atraktívne pracovné prostredie a kancelárie v SKYPARKU, nápoje na pracovisku, ovocné dni.
- Pracovná doba sa dá prispôsobiť tvojmu rozvrhu, po kompletnom zapracovaní možnosť príležitostnej práce z domu.

V prípade záujmu nám prosím pošli svoj životopis s prehľadom pracovných skúseností alebo daností vhodných pre túto pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo, ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Aj keď pracovné skúsenosti ešte nemáš, kontaktuj nás, aby sme zistili, či ich môžeš získať práve u nás. Odborné znalosti ťa naučíme, ale od teba očakávame:

- znalosť anglického jazyka (plynulo slovom aj písmom)
- zmysel pre detail a dôslednosť

BNP Paribas Cardif Poisťovňa, a.s., patrí do renomovanej finančnej skupiny BNP Paribas, súčasťou ktorej je i BNP Paribas Cardif, stopercentný vlastník BNP Paribas Cardif Poisťovňa, a.s.

BNP Paribas Cardif je poisťovacia divízia finančnej skupiny BNP Paribas, svetovej jednotky
na trhu v oblasti poistenia schopnosti splácať finančné záväzky a jednej z 10-tich najväčších poisťovateľov v Európe pôsobiaci na 3 kontinentoch – v Európe, Ázii a Južnej Amerike.

Obchodný model spoločnosti je postavený na širokej distribučnej sieti obchodných partnerov, medzi ktorých patria svetové banky, nebankové spoločnosti poskytujúce finančné služby, retailové obchodné siete a nezávislí finanční sprostredkovatelia.
BNP Paribas Cardif pôsobí v súčasnosti v 33 krajinách sveta a zamestnáva 8-tisíc zamestnancov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4583154  Dátum zverejnenia: 20.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 6,5 EUR/hod.