Senior Likvidátor/ka (poistných udalostí)

BNP Paribas Cardif Poisťovňa, a.s.

Miesto práce
Plynárenská, Bratislava
Termín nástupu
1.1.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac13.plat, kvartálne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do kľúčového oddelenia spoločnosti BNP Paribas Cardif Poisťovňa hľadáme milú, skúsenú a pracovitú posilu , ktorá bude zodpovedná za likvidáciu poistných udalostí. Stane sa členom malého, zato dôležitého tímu na oddelení likvidácie poistných udalostí. Nepracujeme cez víkendy ani na zmeny.

Náplň práce:
* posudzovanie a spracovanie poistných udalostí
* prijímanie rozhodnutí vo veci určenia nároku na výplatu poistného plnenia,
* spolupráca s partnermi pri zabezpečení procesu poistných udalostí
* písomná komunikácia s klientami a tretími stranami
* spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti
* zodpovednosť za správnu výšku poistného plnenia v rámci limitu pre likvidátora
* spolupráca na príprave metodických usmernení pre likvidáciu
* participácia a iniciatíva pri navrhovaní zmien pre zlepšenie zákazníckej skúsenosti

* stabilná medzinárodná spoločnosť so silným zázemím
* malý priateľský kolektív
* príspevok na cestovné
* príspevok zo SF na kultúru a zdravotnú starostlivosť
* príspevky na 3. pilier DDS
* 2 dni sick day/rok
* stravné v hodnote 4,50 eur/deň plne hradené zamestnávateľom
* možnosti práce z domu po dôkladnom zaškolení

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

likvidátor/ka poistných udalostí
3

* min. 3 ročné skúsenosti z oblasti likvidácie poistných udalostí
* analytické myslenie
* komplexnosť
* pozitívny a zodpovedný prístup
* znalosť práce s počítačom
* anglický jazyk (min.A2)
* prax v oblasti likvidácie a skúsenosť v poisťovníctve je tvojou veľkou výhodou
* máš užívateľskú znalosť s prácou na PC
* komplexne a analyticky pristupuješ k práci
* nerobí ti problém time management a dodržiavanie stanovených termínov

Čo môže budúci kolega/ kolegyňa očakávať od nás:
* Férové a korektné jednanie
* Kompletnú podporu pri zaškolení sa
* Možnosť sebarealizácie – nové nápady sú u nás vítané
* Možnosť dlhodobej spolupráce

BNP Paribas Cardif Poisťovňa, a.s., bola založená v roku 2000 ako poisťovňa špecializovaná na poistenie schopnosti splácať v bankopoistení.

BNP Paribas Cardif Poisťovňa, a.s. patrí do renomovanej finančnej skupiny BNP Paribas, ako dcérska spoločnosť BNP Paribas Cardif - poisťovacia divízia finančnej skupiny BNP Paribas, svetová jednotkou na trhu v oblasti poistenia schopnosti splácať finančné záväzky a jeden z 10-tich najväčších poisťovateľov v Európe pôsobiaci na 4 kontinentoch – v Európe, Ázii a Severnej a Južnej Amerike.

Dlhodobý rozvoj spoločnosti je založený na profesionalite, obchodnej spolupráci a inovatívnych prístupoch.
Spoločnosť ponúka svoje produkty v spolupráci s množstvom slovenských finančných inštitúcií – domácich i nadnárodných partnerov – najčastejšie s bankami, lízingovými spoločnosťami a spoločnosťami poskytujúcimi nákupy na splátky, osobné pôžičky alebo úverové karty.

V súčasnosti sa BNP Paribas Cardif Poisťovňa, a.s. zameriava na spoluprácu s mobilnými operátormi a retailovými obchodníkmi.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

BBC V., Plynárenská 7/B
821 09 Bratislava

Kontakt

ID: 4000334  Dátum zverejnenia: 16.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac