Key account manager

BNP Paribas Cardif Poisťovňa, a.s.

Miesto práce
Plynárenská, Bratislava
Termín nástupu
01.09.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac13. plat, ročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

BNP Paribas Cardif Poisťovňa, a.s. hľadá do svojho sales tímu ďalšieho člena, ktorého hlavnou pracovnou náplňou bude:
- aktívna komunikácia s obchodnými partnermi, riadenie a koordinácia spolupráce s partnermi vo všetkých oblastiach týkajúcich sa obchodných vzťahov predovšetkým v segmente finančných inštitúcií
- tvorba prezentácii
- monitorovanie a analýza činností a ponuky konkurenčných spoločností so zameraním na kvalitatívne ukazovatele ( riziká, cena, penetrácia, best practices)
- príprava, resp. úprava obchodných ponúk
- participovanie na tvorbe budgetu poistného a marketingového budgetu spoločnosti
- zabezpečovanie marketingových aktivít pre partnerov v úzkej spolupráci s partnermi a dodávateľmi (napr. organizácia súťaží, zabezpečovanie reklamných predmetov a iných aktivít v súvislosti s podporou predaja produktov)
- príprava a aktualizácia školiacich materiálov v spolupráci s produktovým oddelením, právnym oddelením a oddelením likvidácie poistných udalostí
- realizácia školení pre pridelených partnerov,
- navrhovanie zlepšení jednotlivých kampaní pre dosiahnutie najvyššej miery penetrácie a počtu predaných produktov.
- príprava prieskumov trhu a realizácia marketingových a produktových štúdií pre potreby marketingových analýz a pre potreby projekcií a plánov obchodnej produkcie.
- pravidelný reporting o dosiahnutých výsledkoch v obchodnej oblasti
- pravidelné vyhodnocovanie spolupráce s partnermi,

•zaujímavá, perspektívna práca s možnosťou profesijného rastu a osobnej realizácie
•zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti so sídlom v Bratislave
•mladý, dynamický kolektív
•možnosť odborného vzdelávania
•zaujímavé finančné ohodnotenie
•zamestnanecké benefity (príspevky na DDS, príspevky zo SF na kultúru a šport, preplácanie električenky, jazykový kurz plne hradený zamestnávateľom, a iné)

Hľadáme dynamickú osobu s obchodným duchom na pozíciu "Key account manager" s nástupom od 01.09.2020. Všetky bližšie informácie, ktoré potrebuješ sa dozvieš na osobnom pohovore. Prax nie je podmienkou je výhodou, tak ak sa na nami ponúkanej pozícii vidíš, neváhaj a zašli CV.
Posúdime, vyberieme, pozveme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2020 (ostáva ešte 27 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

výhodou

• prax v oblasti poisťovníctva výhodou
• dobrá orientácia na trhu finančných služieb a poisťovníctva výhodou
• komunikatívna otvorená osobnosť s príjemným a profesionálnym vystupovaním
• obchodný duch
• znalosť práce s PC a MS Office – Excel, Word, Powerpoint
• aktívna znalosť anglického jazyka
• aktívny prístup, samostatnosť, zodpovednosť, kreativita, flexibilita
• tímový hráč
• pracovné nasadenie

BNP Paribas Cardif Poisťovňa, a.s. získala licenciu od Ministerstva financií SR na poskytovanie životného a neživotného poistenia vo februári roku 2000 ako prvá špecializovaná bankopoisťovňa. Je stopercentnou dcérskou spoločnosťou francúzskej poisťovacej skupiny BNP Paribas Cardif, ktorú vlastní globálna svetová finančná skupina s ústredím vo Francúzsku BNP Paribas a bola založená v roku 1973 vo Francúzsku. Poisťovňa Cardif pôsobí v 37 krajinách sveta a je uznávaná ako svetová jednotka v bankopoistení.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

BBC V., Plynárenská 7/B
821 09 Bratislava

Kontakt

ID: 3941286  Dátum zverejnenia: 22.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac