HR Generalist

BNP Paribas Cardif Poisťovna, a.s.

Miesto práce
Plynárenská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
01.09.2020
800 EUR/mesiac13. plat, ročné odmeny, polročné príspevky zo SF, kurzy anglického jazyka platené spoločnosťou, vzdelávanie v súlade s potrebami výkonu pracovných činností, stravovacie karty Ticket restaurant Edenred, hodnota stravného za odpracovaný deň 4,50 eur, stravné plne hradené zamestnávateľom bez príspevku zamestnanca, príspevky na 3. pilier, možnosť práce "home office"

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného HR-istu so skúsenosťami v oblasti mzdovej agendy na dobu určitú/zastupovanie zamestnankyne počas trvania MD a RD s nástupom od 01.09.2020 na skrátený pracovný úväzok (1/2). Hlavnou pracovnou náplňou HR Generalistu v našej spoločnosti je:
- koordinácia činností pri nástupoch, zmenách a výstupoch zamestnancov do a z PP a zabezpečenie všetkých úkonov súvisiacich s týmito procesmi
- správa záznamov/personálnych spisov zamestnancov
- príprava pracovno - právnej dokumentácie v súčinnosti s právnym oddelením
- spolupráca s HR tímom v rámci pobočiek v krajinách Centrálnej Európy na implementácii HR projektoch
- ovládanie Zákonníka prace , prehľad a orientácia v aktuálnych predpisoch a zákonoch týkajúcich sa oblasti personalistiky a miezd
- koordinácia prípravy spracovania miezd s externou spoločnosťou, kontrola a zodpovednosť za včasné prevody platieb
- koordinácia procesu výberov zamestnancov
- koordinácia interných a externých vzdelávacích procesov a potrieb
- koordinácia a dohľad nad správou zdravotnej spôsobilosti a bezpečnosti ochrany zdravia pri práci a požiarnej ochrany, zodpovednosť za dodržiavanie ich pravidelnosti v súlade so zákonom a s internými smernicami spoločnosti
- príprava mzdového plánu nákladov (ročne, štvrťročne)
- príprava plánu školení a dohľad nad jeho plnením
- udržiavanie a prehodnocovanie politiky ľudských zdrojov v spolupráci s Head of HR CEE
- koordinácia hodnotiacich procesov, týkajúcich sa bonusov a kompenzácií
- dodržiavanie a správa benefitov spoločnosti
- HR reporting príprava štatistík pre oddelenia, spoločnosť, CEE, skupinu
- účasť na organizácii, vyhodnotení a prezentácii výsledkov z každoročného GPS - Global people survey prieskumu, v súlade s výsledkami návrh na zvýšenie motivácie zamestnancov a zlepšenie pracovného prostredia
- riešenie pracovno - právnych otázok zamestnancov, manažérov, v súčinnosti s právnym oddelením
- CSR aktivity (Corporate Social Responsibility)
- Organizovanie firemných akcií (teambuilding, predvianočné posedenie)

- 13. plat,
- ročné odmeny
- polročné príspevky zo SF,
- kurzy anglického jazyka platené spoločnosťou,
- vzdelávanie v súlade s potrebami výkonu pracovných činností,
- stravovacie karty Ticket restaurant Edenred (hodnota stravného za odpracovaný deň (min 4 hod). 4,50 eur, stravné plne hradené zamestnávateľom bez príspevku zamestnanca)
- príspevky na 3. pilier,
- možnosť práce "home office"

Pracovná pozícia sa obsadzuje na dobu určitú počas zastupovania zamestnankyne na MD/RD na skrátený pracovný úväzok (20 hod. týždenne). Kandidát sa dobre orientuje v pracovnej legislatíve, más skúsenosti s prípravou a spracovaním miezd. Komunikácia v anglickom jazyku požadovaná.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

HR (personálny manažment, riadenie ľudských zdrojov)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

HR

Počet rokov praxe

2

Ovládanie AJ minimálne na úrovni B2, vyžaduje sa telefonická aj mailová komunikácia v anglickom jazyku. Pravidelné konferenčné hovory. Priateľská, optimistická a otvorená osoba so skúsenosťou v oblasti HR a orientáciou v zákonoch týkajúcich sa personalistiky a miezd. Samostatnosť a flexibilita na tejto pozícii je potrebná.

BNP Paribas Cardif Poisťovňa, a.s., patrí do renomovanej finančnej skupiny BNP Paribas, súčasťou ktorej je i BNP Paribas Cardif, stopercentný vlastník BNP Paribas Cardif Poisťovňa, a.s.

BNP Paribas Cardif je poisťovacia divízia finančnej skupiny BNP Paribas, svetovej jednotky
na trhu v oblasti poistenia schopnosti splácať finančné záväzky a jednej z 10-tich najväčších poisťovateľov v Európe pôsobiaci na 3 kontinentoch – v Európe, Ázii a Južnej Amerike.

Obchodný model spoločnosti je postavený na širokej distribučnej sieti obchodných partnerov, medzi ktorých patria svetové banky, nebankové spoločnosti poskytujúce finančné služby, retailové obchodné siete a nezávislí finanční sprostredkovatelia.
BNP Paribas Cardif pôsobí v súčasnosti v 33 krajinách sveta a zamestnáva 8-tisíc zamestnancov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3928092  Dátum zverejnenia: 23.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac