IT Administrátor

BNP Paribas Cardif Poisťovňa, a.s.

Miesto práce
Plynárenská, Bratislava
Termín nástupu
ihneď, prípadne podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
2 200 EUR/mesiac13. plat, ročné odmeny, vzdelávanie, stravovacie karty, hodnota stravného 4,50 odprac. deň bez príspevku zamestnanca,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa samostatný IT administrátor pre špecializovanú Bankopoisťovňu patriacu do finančnej skupiny BNP Paribas Cardif, ktorú vlastní globálna svetová finančná skupina s ústredím vo Francúzsku BNP Paribas.

ČO OD TEBA BUDEME POTREBOVAŤ?:
* podporu interných užívateľov
* správu uživateľských práv
* inštaláciu, konfiguráciu, riešenie problémov v oblasti desktopových aplikácií (Windows 10, MS Office...)
* inštaláciu a údržbu HW (servery, sieťové pole, počítače, sieťové aktívne prvky, stolné telefóny, mobilné telefóny)
* MS Active Directory 2013 (GPO, OU,..)
Administráciu:
* Windows Server 2012,2016
* MS SQL server
* koordináciu lokálneho IT vrátane koordinácie externých dodávateľov
* reporting a IT manažment vyplývajúci z požiadaviek na IT Governance skupiny BNP Paribas
* spoluprácu s kolegami v regióne CEE
* implementáciu lokálnych a globálnych IT projektov

ČO TI PONÚKAME?
* zaujímavú a zodpovednú prácu so zodpovedajúcim platovým ohodnotením
* prácu v mladom a v príjemnom kolektíve
* prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti so silným zázemím
* prístup k moderným technológiám a možnosť participovať na zaujímavých nadnárodných projektoch
* odborné vzdelávanie, jazykové kurzy
* iné zaujímavé zamestnanecké benefity

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2020 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - pokročilý
Microsoft SQL Server - pokročilý
Administrácia LAN/WAN - pokročilý
Klient/server administrácia - pokročilý
VMware ESX - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Svedomitosť, precíznosť, starostlivosť, spoľahlivosť, ústretovosť a profesionálne zaobchádzanie s klientom.
Časová flexibilita a pracovné nasadenie.

BNP Paribas Cardif Poisťovňa, a.s. získala licenciu od Ministerstva financií SR na poskytovanie životného a neživotného poistenia vo februári roku 2000 ako prvá špecializovaná bankopoisťovňa. Je stopercentnou dcérskou spoločnosťou francúzskej poisťovacej skupiny BNP Paribas Cardif, ktorú vlastní globálna svetová finančná skupina s ústredím vo Francúzsku BNP Paribas a bola založená v roku 1973 vo Francúzsku. Poisťovňa Cardif pôsobí v 37 krajinách sveta a je uznávaná ako svetová jednotka v bankopoistení.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

BBC V., Plynárenská 7/B
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zdenka Kováčová
Tel.: +421918786424
E-mail: poslať životopis
ID: 3847778  Dátum zverejnenia: 14.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac