5 EUR/hod.

Podpora klientského centra a registrácie - brigáda

BNP Paribas Cardif Poisťovňa, a.s.

Miesto práce
Plynárenská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
Celková mzda (brutto)
5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hĺadáme šikovného optimistického študenta na dlhodobú brigádu pre našu spoločnosť na oddelenie klientského centra. Ide o kľúčové oddelenie spoločnosti, ktoré ma na starosti komunikáciu s klientmi našich obchodných partnerov. Staneš sa dôležitým členom malého priateľského tímu so zmyslom pre humor. Táto pozícia sa ukázala ako dobrý štartovací bod pre kariérny rast v rámci našej skupiny.
Hlavné činnsoti:
*podpora a riešenie dotazov klientov (telefonicky, e-mailom)
*komunikácia s klientami, ktorí kontaktujú klientsky servis so svojimi požiadavkami.
Nič neponúkame ani nezjednávame!
*volanie klientom, ktorý nám už nahlásili škodovú udalosť. Účelom je zistiť informáciu k dokončeniu ich požiadavky

* práca v mladom optimistickom kolektíve,
* Rôznorodosť pracovnej činnosti
* Zaškolenie v oblasti bankpoisťovníctva
* Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti so silným zázemím
* stravné lístky pre dohodára plne hradené zamestnávateľom

Hĺadáme študenta na dlhodobú a pravidelnú brigádu, ktorý si hľadá seriózny zdroj príjmu počas štúdia, zvláda skĺbiť svoje študentské povinnosti s pracovnými. Jedného takého na oddelení máme, pridaj sa aj ty.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2019 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Čo od teba očakávame?
* Pro – klientske myslenie, chuť byť nápomocným ľudom
* Dobré komunikačné schopnosti
* Pozitívny prístup
* Základná znalosť práce s počítačom
* SŠ vzdelanie
V čom sa u nás zdokonalíš?
* Rozvaha a schopnosť počúvať
* Profesionálne vystupovanie
* Rozvíjanie asertívnosti

Čo môžeš očakávať od nás?
* Férové a korektné jednanie
* Kompletnú podporu pri zaškolení sa
* Možnosť sebarealizácie – nové nápady sú u nás vítané
* Úspešné a stabilné zázemie spoločnosti
* Možnosť dlhodobej spolupráce

BNP Paribas Cardif Poisťovňa, a.s. získala licenciu od Ministerstva financií SR na poskytovanie životného a neživotného poistenia vo februári roku 2000 ako prvá špecializovaná bankopoisťovňa. Je stopercentnou dcérskou spoločnosťou francúzskej poisťovacej skupiny BNP Paribas Cardif, ktorú vlastní globálna svetová finančná skupina s ústredím vo Francúzsku BNP Paribas a bola založená v roku 1973 vo Francúzsku. Poisťovňa Cardif pôsobí v 37 krajinách sveta a je uznávaná ako svetová jednotka v bankopoistení.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

BBC V., Plynárenská 7/B
821 09 Bratislava
ID: 3756721   Dátum zverejnenia: 6.9.2019