Obchodný zástupca pre Stredné Slovensko

BNF s. r. o.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 2 500 EUR/mesiacmzda závisí od skúseností a predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o jestvujúcich a aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov v rámci prideleného regiónu.
Osobné stretnutia so zákazníkmi. Prezentovanie a propagovanie tovaru.
Poskytovanie odborného poradenstva zákazníkom.
Telefonická a elektronická komunikácia s potenciálnymi klientmi .
Reportovanie obchodných výsledkov.

Motivujúce finančné ohodnotenie.
Služobné vozidlo aj na súkromné účely.
Telefón a notebook aj na súkromné účely.
Reprezentačný fond.
Príspevok na stravovanie
Práca na hlavný pracovný pomer
Ponúkame rôznorodú prácu.
Dobrá pracovná atmosféra a kolektív.
Flexibilný pracovný čas a zabezpečenie podmienok pre prácu z domu.
Nákup materiálu za zamestnanecké ceny.
Možnosť kariérneho rastu.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.
Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Schopnosť plánovania, orientácia na výsledok.
Prezentačné schopnosti.
Používateľskú znalosť Microsoft Word, Excel, Outlook, PowerPoint.
SŠ/VŠ vzdelanie technického smeru výhodou.
Skúsenosti z obchodu výhodou.
Vodičský preukaz sk. B podmienkou.

Spoločnosť BNF s.r.o. je mladá dynamická obchodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá dodávkami materiálov a služieb v stavebníctve. Firma disponuje dvomi prevádzkami v Cíferi a Poprade a špecializujeme sa na materiály pre šikmé a ploché strechy, fasády a izolácie.
ID: 4526575  Dátum zverejnenia: 12.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac