800 - 1 000 EUR

Vodič-pieskovač

BMS Bojnanský s.r.o

Miesto práce
Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.6.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vodič – pieskovač s platným vodičským oprávnením skupiny „C“, a s oprávnením na HR (hydraulickú ruku).
Líniová stavba sa nachádza v regiónoch RS, LC a VK

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

5€/hod

zaujímavá a náročná práca nad štandartne ohodonotená

Informácie o výberovom konaní

výberové konanie bude prebiehať po telefonickom dohovore

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2019 (ostáva ešte 41 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Vodičský preukaz

C

Počet rokov praxe

3

ochotný pracovať flexibilne podľa potreby stavby

Spoločnosť BMS Bojnanský, s.r.o. je pokračovateľom v podnikateľskej činnosti firmy - fyzickej osoby - Martin Bojnanský BMS, založenej roku 1990 zaoberajúcej sa nasledovnými činnosťami:
• výstavba, oprava, údržba pozemných, vodohospodárskych, energetických a iných líniových stavieb
• odborné prehliadky a odborné skúšky plynových a elektrických zariadení
• projekčná činnosť v investičnej výstavbe, výstavba – pozemné a inžinierske
• povrchové úpravy materiálov, otryskávanie, stierkovanie a izolácie
• obchodná a sprostredkovateľská činnosť – maloobchod, veľkoobchod
• nákladná doprava

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Piesková 1568
951 35 Veľké Zálužie

Kontakt

ID: 3666343   Dátum zverejnenia: 13.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   5€/hod