Visual Merchandiser

BMMCR s.r.o.

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
1 000 - 1 350 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Čo ťa u nás čaká?

  • Starostlivosť o vizuálnu stránku značkových predajní Under Armour a predajní našich partnerov
  • Prezentácia produktov na obchode a vo výkladoch podľa našich smernic
  • Plánovanie a realizácia obchodných a marketingových kampaní
  • Reporting českému manažmentu a európskej centrále
  • Organizácia tréningov kolegom na predajniach
  • Každodenná spolupráca s obchodným, marketingovým a retailovým týmom
  • Tvorba prezentačných a školiacich materiálov

Akú predstavu o tebe máme?

  • Šport je tvoja vášeň a si silný týmový hráč
  • Baví ťa maloobchod a profesionálna komunikácia
  • Vieš prezentovať a odovzdávať svoje znalosti kolegom na predajniach
  • Máš organizačné schopnosti a vieš pružne reagovať na zmeny
  • Ovládaš prácu s Excelom a dalšími MS office produktami
  • Si ochotný sa neustále vzddelávať a veľa cestovať (vodičský preukaz B)
  • Máš príjemné vystupovanie, proaktívny prístup a časovú flexibilitu
  • Základná znalosť angličtiny a prax z maloobchodu je výhodou
  • • Prax na pozícii „visual merchandiser“ je vítana

Čo ti ponúkame?

  • Dream job pre športového nadšenca
  • Zaškolenie z pražské kanceláře a následné pravidelné online školenia z europskej centrály
  • Know how legendárnej športovej značky
  • Možnosť organizovať si vlastný čas
  • Produkty Under Armour vo výhodných cenách
  • Firemný automobil, služobný telefón a notebook
  • Zodpovedajúce finančné ohodnotenie
  • Profesionálny rozvoj a dobrú partiu kolegov
  • Perspektívne zamestnanie pre silnú značku

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
ID: 4055837  Dátum zverejnenia: 1.4.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/měsíc