Visual Merchandiser

BMMCR s.r.o.

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Tvojou úlohou bude:

  • Starosť o vizuálnu stránku celej predajne
  • Zaistiť prezentáciu produktov na obchode a vo vitríne podľa našich smerníc
  • Plánovať, realizovať a nasledovať predajné aktivity a obchodné kampane
  • Informovať svoj tým o nadchádzajúcich aktivitách a kampaniach
  • Poskytovať svojmu tímu tréning v prezentácií tovaru
  • Organizácia prezentačných materiálov

Tvoje schopnosti:

  • Prax na obdobnej pozicií vítána
  • Schopnosť vytvoriť inšpiratívny vizuálny kontext
  • Riadenie a ambícia prevziať vlastnú iniciatívu
  • Mať organizačné a plánovacie schopnosti a vedieť uprednostniť úlohy podľa obchodných potrieb
  • Komunikovať so svojím tímom jasne a presvedčivo
  • Ochota sa ďalej učiť a zlepšovať
  • Výtvarné cítenie
  • Aktivita, príjemné vystupovanie

Ponúkame:

  • Zaškolenie
  • Perspektívne zamestnanie
  • Zaujímavé finančné ohodnotenie
  • Zodpovednú a rôznorodú prácu
  • Možnosť profesijného rastu
  • Zamestnanecká zľava na tovar
  • Firemný automobil, služobný telefón a notebook
  • Šanca byť súčasťou unikátnej spoločnosti a jej kultúry

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
ID: 3803045  Dátum zverejnenia: 5.11.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.