Asistent daňového poradcu

BMB Partners s.r.o.

Miesto práce
Zámocká, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
od 01.03.2021, resp. dohodou
1 100 EUR/mesiacv závislosti od skúseností a jazykových schopností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava a overovanie daňových priznaní
- účasť na daňových previerkach
- spracovanie dokumentácie o transferovom oceňovaní
- príprava stanovísk a rôznych analýz v súlade s platnou legislatívou
- vykonávanie prác asistenta daňového poradcu pod vedením seniora/manažéra, s
možnosťou kariérneho rastu v závislosti od miery samostatnosti, po získaní skúseností
možnosť viesť menšie projekty s podporou manažéra
- due diligence projekty

- zaujímavé projekty, kde má každý možnosť vidieť ako poctiví podnikajú a učiť sa
- team buildingy
- rodinná atmosféra
- možnosť kariérneho rastu a vzdelávanie (SKDP a iné)
- sídlo našej spoločnosti je v centre Bratislavy - v Starom meste, hneď pod Hradom
- 13. plat, letný príplatok, sick days a iné

- prosíme uchádzačov o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku a anglickom jazyku na adresu [email protected], spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov. Do predmetu prosím uveďte názov pozície „ASISTENT DAŇOVÉHO PORADCU“.

Znenie súhlasu:
„Súhlasím so správou, so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti BMB Partners s.r.o.. Poskytnuté údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou.“

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

daňovníctvo, daňové poradenstvo, účtovníctvo výhodou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1-3 roky výhodou

- hľadáme posilu do nášho tímu, s pozitívnym nastavením a chuťou učiť sa
- radi u nás privítame flexibilného, proaktívneho a motivovaného absolventa, alebo skúsenejšieho asistenta daňového poradcu
- podmienkou je znalosť nemeckého jazyka na úrovni C1
- znalosť anglického jazyka na úrovni C1 je výhodou

- spoločnosť BMB pôsobí na slovenskom trhu viac ako 20 rokov
- spolu s alianciou TAXAND - najväčšou nezávislou organizáciou v oblasti daňového poradenstva na svete máme viac ako dvetisíc špičkových odborníkov na Slovensku a v ďalších 50 krajinách
- naša spoločnosť poskytuje nasledovné poradenské služby v oblasti auditu, účtovníctva a daní:
o audítorské služby a iné uisťovacie služby
o audit efektívnosti spoločnosti
o due diligence
o previerky účtovných systémov a systémov internej kontroly
o služby účtovného poradenstva
ID: 4028395  Dátum zverejnenia: 2.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac