Dispečer

BM Trans spol. s r.o.

Miesto práce
Kratinová 71/A, okres Martin
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyťažovanie vozidiel spoločnosti
Aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov
Starostlivosť o klientov
Plánovanie a prideľovanie nakládok vodičom
Vypracovávanie cenových ponúk
Spracovanie objednávok a práca v internom systéme spoločnosti

Práca v mladom kolektíve
Kariérny rast
Motivačný systém ohodnotenia zamestnancov
Podpora vzdelávania v osobnom a profesnom raste
13. a 14. plat
Stabilná a moderná dopravná spoločnosť na trhu sme už 25 rokov

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu pošlite Váš štruktúrovaný životopis spolu so žiadosťou o prijatie do pracovného pomeru a do predmetu zadajte "Dispečer".
Odpovedať budeme len uchádzačom, ktorý spĺňaju naše požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod, Ekonomika,Doprava,

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Taliansky jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Spoľahlivosť
Lojálnosť
Komunikatívnosť
Prijemne vystupovanie
Rýchle rozhodovanie
Geografický prehľad EU
Odolnosť a schopnosť zvládať stresové situácie
Schopnosť plánovať
Riadenie a organizovanie v tíme

Spoločnosť BM-Trans spol. s r.o. vznikla v roku 1991 so zameraním sa na medzinárodnú kamiónovú prepravu. Dlhé roky pôsobenia prevažne na Talianskom trhu z nás urobilo jednu z najstabilnejších spoločností v preprave tovarov práve na Taliansky trh.

Našim zákazníkom ponúkame optimálne riešenie prepravných požiadaviek a spoľahlivo ich zabezpečujeme.Hľadáme mladých ludí,ktorí majú chuť pracovať a budovať svoj karierny a osobny rast v modernej a stabilnej dopravnej spoločnosti. Na trhu pôsobíme už 32 rokov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1986489  Dátum zverejnenia: 17.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou